Skocz do zawartości
pietrek_g

Wybór dnia tygodnia comiesięcznych spotów

Który dzień tygodnia na spoty?  

5 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Który dzień?

    • Sobota
    • Niedziela
    • Któryś dzień w tygodniu
      0

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.01.2019 o 12:40

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z coraz mniejszą frekwencją na sobotnich spotach padła dziś propozycja od kolegi @yksi aby spoty przesunąć z powrotem na niedzielę. Ale z racji że od nowego roku tylko ostatnia niedziela będzie dniem handlowym to może zrobić w którąś inną niedzielę, nie koniecznie ostatnią? Co Wy na to?

Czekam na wasze wypowiedzi. 

Edytowane przez The_Saint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będą markety pozamykane a co za tym idzie parkingi, to gdzie w te nie handlowe niedziele chcesz się spotykać?

Nie chcę wybiegać za daleko ale w 2020 wszystkie niedziele będą wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parkingi w galeriach będą zamknięte ale zawsze zostają jakieś naziemne miejsca. A z drugiej strony w każdym markecie są jakieś restauracje otwarte w te niehandlowe niedziele. Więc tam można zasiąść przy jakimś soczku i pogadać. Nie musismy stać przy autach zawsze. Poza tym od wiosny do jesieni i tak spoty są gdzieś na zewnątrz.

Dlatego padła propozycja, a ja poddaję ją pod dyskusję bo ostatnio większość zadeklarowała że chce w sobotę, a teraz jak widać coraz częściej ludziom te soboty nie bardzo pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bywa że nawet w sezonie letnim trzeba się schować bo pogoda do bani. Ja tylko zgłaszam problem jaki wynika przy wyborze niedzieli, żeby potem nie było stękania że nie ma gdzie ;) Ja osobiście nie mam ochoty siedzieć przy soczku ale dostosuję się do woli ogółu, nic nie narzucam.
Dodałem ankietę, proszę zagłosować kto zainteresowany spotkaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel, ja też bym wolał przy wódeczce. Niech się reszta wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze faktycznie dobry pomysl, ale trzwba wziasc pod uwage sugestie Daniela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego temat poddałem pod dyskusję publiczną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z otwartych parkingów napewno będą klif i riviera w Gdyni, nie pamiętam jak z matarnią ale napewno coś jeszcze się znajdzie. Zdania zawsze będą podzielone co do dnia tygodnia ponieważ każdy ma swoje plany jak i obowiązki. U mnie najlepiej pasują niedziele ponieważ napewno będę miał wolne od pracy jednak nie zawsze będzie tak kolorowo ze studiami gdzie nie raz i nie dwa muszę spędzać do 9 do 12 godzin. Ile razy też namawiałem znajomych posiadających passata to sobota im niestety nie odpowiadała ale co poradzić. Jaki dzień będzie to zobaczymy lecz jak było powiedziane wyżej nie musi to być ostatnia niedziela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, cztery osoby zagłosowały, do końca tygodnia zaczekam i zamykam, szanując wyniki demokracji będzie wybrany dzionek niezależnie od frekwencji ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miażdżącą przewagą głosów została ponownie wybrana niedziela jako dzień na nasze spotkania. Zapraszam na najbliższy spot 27 stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności