Skocz do zawartości
lasku124

Śliska wykładzina bagażnika

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.
Przewertowałem całe forum i nie znalazłem żadnego takiego tematu, nie wierzę, że nikogo nie denerwuje problem przeze mnie opisany. Mianowicie chodzi mi o wykładzinę w bagażniku.. u mnie są na niej takie cieniutkie plastikowe paski przez co wszystko co włożę do bagażnika podczas jazdy lata z boku do boku ? Pytanie brzmi jak rozwiązać tak prosty problem ? Z góry powiem, że nie wchodzi w grę założenie gumowego korytka. Czy były wykładziny bez plastikowych pasków ? Może ktoś z Was te paski jakoś wyrywał ? Chodzi o FL'a w combi
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje siatka na bagaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o tym, ale ani siatka na bagaż ani dywanik do bagażnika są dla mnie nie praktyczne, więc z góry odpadają.
Wszystkie passaty miały takie paski na tej wykładzinie ? Lepiej tego helmuty nie mogły rozwiązać... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była wykładzina materiałowa z tymi paskami lub wykładzina gumowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może jakiś link do tej wykładziny gumowej ?
Obecnie mam taką jak w załączniku. Chciałbym zlikwidować te paski powodujące ślizganie się bagażu lub wymienić na taką bez pasków, jeżeli takowe są dostępne.

1234.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akurat nie jest fabtyczna, ale wydaje mi się, że to korytko jest dobre, ma wstawki antypoślizgowe.

Natomiast fabryczna gumowa wykładzina była zamiast tej materiałowej, ale nie miała żadnych wstawek p/poślizgowych, także to co luzem leżało w bagazniku i tak najczęściej się przesuwało.

Moim zdaniem na przesuwajace się drobne elementy w bagażniku najlepszym rozwiązaniem jest siatka mocujaca bagaż (w koncu fabryczne uszy po coś są) lub organizer do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności