Skocz do zawartości
rainman777

Światła do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam problem zakupiłem swiatła z wbudowanym automatem i mam problem z podłaczeniem otóz:

od kazdej led wychodzą trzy kable

czarne połaczyłem ze soba i do minusa do akumulatora

czerwone połaczyłem ze soba i do 75 x<plus po zapłonie>

białe osobno do mijania

wynik automat po właczeniu mijania wyłacza tylko jedne ledy drugie się pala...kombinowałem na rózne sposoby i nic

posiadam tez ksenony plus przetwornice białe przewody połaczyłem przed przetwornica oczywiscie i tak wyłącza sie tylko jedna strona druga swieci cały czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam problem zakupiłem swiatła z wbudowanym automatem i mam problem z podłaczeniem otóz:

od kazdej led wychodzą trzy kable

czarne połaczyłem ze soba i do minusa do akumulatora

czerwone połaczyłem ze soba i do 75 x<plus po zapłonie>

białe osobno do mijania

wynik automat po właczeniu mijania wyłacza tylko jedne ledy drugie się pala...kombinowałem na rózne sposoby i nic

posiadam tez ksenony plus przetwornice białe przewody połaczyłem przed przetwornica oczywiscie i tak wyłącza sie tylko jedna strona druga swieci cały czas

gdzie masz podpięte te białe tzn po co pod światła mijania H7 czy pod światła pozycyjne 501 ? jak masz pod H7 to podepnij pod 501 pozycyjne a jak jak pod 501 to pod H7 spróbuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pod H7 spróbuje pod te pozycyjne pózniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to spróbuj bo ja miałem podobny problem tylko że u mnie nie przygasały pod pozycyjnymi to podpiąłem pod mijania H7 i śmigało jak powinno, teraz zmieniłem DRL i mam dalej podpięte pod mijania tylko że gasną całkiem i hula jak powinno więc spróbuj pozmieniać i może będzie śmigać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic z tego jedna strona nie gasnie ani pod mijania ani pod postojówkami, nawet jak podłaczyłem oba białe pod strone która gasnie to i tak gasna jedne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a spróbuj podpiąć czarny pod masę

 

---------- Post added at 12:11 ---------- Previous post was at 12:10 ----------

 

napisz tutaj, na pewno ktoś doradzi dokładniej :)http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/103052-%C5%9Awita%C5%82a-do-jazdy-dziennej-DRL-%28-LED-%29/page27?p=1505900#post1505900

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic z tego jedna strona nie gasnie ani pod mijania ani pod postojówkami, nawet jak podłaczyłem oba białe pod strone która gasnie to i tak gasna jedne

 

Masz uwalony automat. Pomiń zupełnie ten biały i sam zrób automat z przekaźnika który będzie rozwierał zasilanie lub masę świateł dziennych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zamontować w swoim Passacie światła do jazdy dziennej, ale mam włączone swiatła gdy się włoży kluczyk tzw. zwykłe światła. Ile może to kosztować w serwisie odłączenie tego i podłączenie dziennych. Tu przesyłam link do tych świateł. Już dzięki za info. http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-led-ledy-vw-passat-b6-i2169128306.html?source=oo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam taki mały pomysł. Wielokrotnie widziałem żę w paskach b6 jako dzienne świecą się halogeny ze zmniejszoną mocą. Ja chciałbym kupić regulator świecenia i wpiąć się w nim w halogeny żę po przekręceniu kluczyka światełka się zapalą, jednocześnie (mozę jak bym się wpiął od razu w odpowiedni kabelek) że przy zapalkaniu gasną i gdy włącze postojówki to się wyłączą. Proszę o pomoc gdzie się w to wpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle masz moduły, które dają 30% napięcia.

Wszystko przełącza się automatycznie.

Dedykowane są do świateł długich, ale podłączysz gdzie chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na alle masz moduły, które dają 30% napięcia.

Wszystko przełącza się automatycznie.

Dedykowane są do świateł długich, ale podłączysz gdzie chcesz.

 

Witam. Widziałem owe moduły tylko obawiam się czy 30% nie będzie za mało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B6 mają przeciwmgielne ustawione na 30%...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ala102

Światła do jazdy dziennej – rodzaj oświetlenia samochodowego, przeznaczonego - jak wskazuje nazwa - do jazdy w ciągu dnia. Świateł do jazdy dziennej nie należy mylić ze światłami mijania używanymi w dzień w krajach, gdzie taki obowiązek został wprowadzony, czyli obecnie niemal w całej Europie północnej i środkowej (zob. zestawienie poniżej). W niektórych jednak krajach do jazdy w dzień przepisy nakazują korzystanie wyłącznie ze świateł mijania i tam specjalne światła do jazdy dziennej nie znajdują zastosowania; w pozostałych wymienionych w tabeli dopuszcza się stosowanie świateł do jazdy dziennej zamiast świateł mijania. W innych krajach nie ma obowiązku włączania świateł do jazdy dziennej ani świateł mijania, jedynie w tunelu lub podczas pogorszonej przejrzystości powietrza należy włączyć światła mijania. Ciekawostką jest, iż w Grecji używanie świateł mijania w normalnych warunkach jest zakazane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zob. zestawienie poniżej

 

wymienionych w tabeli

 

:hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie takie diodowe "światła do jazdy dziennej" z rynku to zgroza i zabójstwo, ludzie jeżdżą z tym nawet kiedy się juz sciemnia, a widać toto z odległości 100-150m max!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jery - zgroza to jest jak ktoś ma takie ledwie widoczne drobniutkie diody na pasku kupione na Allegro (najtańsze)... I jeździ na takich "światłach" w taki dzień jak dzisiaj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co wygląda przyzwoicie? Zdjęcia samochodów z innymi lampami? Przecież to nie są te same światełka co oferowane w aukcji!!! Popatrz na liczbę led... A skoro nie wrzucają oryginalnych zdjęć - znaczy bubel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na alle masz moduły, które dają 30% napięcia.

Wszystko przełącza się automatycznie.

Dedykowane są do świateł długich, ale podłączysz gdzie chcesz.

 

Wsio niby OK,bo działa to tak samo jak w fabrycznym zestawie-ale jest to już bez homologacji,na reflektorze jej po prostu niema jak dokładasz ten bajer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności