Skocz do zawartości
KubaS1888

benzyna 1.8t Awt wymiana napinacza na taki bez wtyczki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na forum audi A4 znalazłem wątek o zastepowaniu napinacza z wtyczką na taki bez wtyczki, również w silniku AWT. https://a4-klub.pl/topic/254579-napinacz-łańcuch-rozrządu-bex-avj/  Można czytać od strony 18.

Jest ktoś na forum kto użytkuje 1.8t po takiej zmianie. Szukam opinii kogoś madrzejszego.

Edytowane przez KubaS1888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję poczytać dokładnie wspomniany wyżej temat na forum audi,są na nim również użytkownicy którzy testują z powodzeniem takie rozwiązanie bez żadnych problemów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem całość ale mało jest wypowiedzi użytkowników awt-ka. Dlatego piszę u Nas na forum, może ktoś akurat ujezdza 1.8t po takiej zmianie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica AWT, AVJ, czy BFB, wszędzie ten sam napinacz, takie samo sterowanie, sam mam AWT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, marcin007 napisał:

A co to za różnica AWT, AVJ, czy BFB, wszędzie ten sam napinacz, takie samo sterowanie, sam mam AWT. 

Pytam bo w tamtym temacie znalazłem taką opinię.

Marcin jeździsz awt dalej jeździsz z wtyczką? 

Screenshot_2018-12-23-18-53-44.png

Edytowane przez KubaS1888
Zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wtyczkę mam podpięta,bo napinacz nadal daje radę,ale gdyby zaczoł szwankować to podejmę odpowiednie kroki, powyższy cytat z forum audi jest trochę stary, nowsze posty z tego roku problemu z elastycznością nie potwierdzają. 

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności