Skocz do zawartości
Patryk

Atrapa klucza engine.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od początku w samochodzie miałem wsadzonaw stacyjke engine taki klucz, który wyglądał jak pilot a służył tylko do włączania i wyłączania samochodu, nie wyciągnąłem go, jedynie musiałem mieć klucze w samochodzie żeby dało się zapalić. Teraz niestety nie działa mi on i wyskakuje jakiś tam komunikat. Muszę to wyciągnąć i wsadzić w jego miejsce pilot i wtedy samochód normalnie uruchamia. Co mogę zrobić żeby działało tak jak wcześniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zdjęcia tego? To fabryczne rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie chodzi o system Kessy przypadkiem?

Edytowane przez gzres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś, nie ma baterii w środku, wystarczyło żeby wykrywalo pilot w samochodzie, który mógł być w kieszeni. 

20181220_131845.jpg

20181220_131834.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vcdsa żeby to zrobić..  wyskakuje komunikat Key not found.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem baterie i dalej to samo. 

 

Może trzeba ten klucz co zawsze jest w stacyjce jakoś zaprogramować tylko jak???

Edytowane przez Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam vcds mam tylko obd2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tu ktoś że Śląska kto mógłbymi to sprawdzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś włożyłem klucz kessy do samochodu i normalnie odpalił. Boję się że za jakiś czas znowu będzie wolalo że klucz nie został znaleziony.. co wtedy może byc?

Edytowane przez Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Patryk napisał:

Dziś włożyłem klucz kessy do samochodu i normalnie odpalił. Boję się że za jakiś czas znowu będzie wolalo że klucz nie został znaleziony.. co wtedy może byc?

........wtedy się w końcu zaopatrzysz w kabel VAG i  na pytanie  o błędy będziesz miał czym zrobić.

Chcesz mieć używane auto VAG - kup kabel, albo jeździj do serwisu na naprawy , na forum nie wiele zdziałasz pytając bez diagnostyki  lub  przekładając bezpieczniki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Major napisał:

........wtedy się w końcu zaopatrzysz w kabel VAG i  na pytanie  o błędy będziesz miał czym zrobić.

Chcesz mieć używane auto VAG - kup kabel, albo jeździj do serwisu na naprawy , na forum nie wiele zdziałasz pytając bez diagnostyki  lub  przekładając bezpieczniki 

Hmm... A ile taki kabel vag kosztuje i ogólnie oprogramowanie żeby wszystko działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Patryk napisał:

Hmm... A ile taki kabel vag kosztuje i ogólnie oprogramowanie żeby wszystko działało?

Wpisz w olx VCDS PL i pełno tego wyskakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2019 o 10:17, Patryk napisał:

Hmm... A ile taki kabel vag kosztuje i ogólnie oprogramowanie żeby wszystko działało?

Od tego jest odrębny temat - wystarczy wpisać w wyszukiwarkę VCDS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności