Skocz do zawartości
Gość Krzysztof 89

problem ze światłem stop

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof 89

Kupiłem niedawno passata z 2004r. Przed kilkoma dniami przestało świećić lewe swiatło stop. Byłem przekonany że to żarówka. Ale jak się okazało żarówka jest w porządku. Co jest powodem niedzałającego światła? Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.8T 150KM (AWT)
    Rok prod: 2002

Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

Może,jak sam zakładałeś to posprawdzaj te elementy a jak nie to rozglądaj się za dobrym elektrykiem.

Co do czujników cofania to podaj więcej info.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Gość Krzysztof 89

Zakładałem to w firmie zajmującej się tym, ale ich robota nie podoba mi się ponieważ nie zastosowali kostki,a wszystko zabezpieczyli taśmą izolacyjną. Jest to czujnik dzwiękowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AWX)
    Kupiłem niedawno passata z 2004r. Przed kilkoma dniami przestało świećić lewe swiatło stop. Byłem przekonany że to żarówka. Ale jak się okazało żarówka jest w porządku. Co jest powodem niedzałającego światła? Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

Witaj!

Ja tez mialem niedawno podobny problem po wymianie zarowki w jednej z tylnych lamp. Wystarczylo ruszyc kostka, a wlasciwie wiazka kabli wchodzacych do kostki i lampa znowu zaczela swiecic. Zimny lut. Sprawdz najpierw, zanim oddasz do elektryka. Moze ludzie, ktorzy podlaczali Ci te czujniki, cos tam poluzowali?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9TDI-PD 131KM (AWX)

Czesc! Dzisiaj chcialem wymienic zarowke od lewego tylnego stopu bo od kilku dobrych dni jezdze ze spalona. wyciagnalem caly wklad wraz z zarowkami, zarowka od stopu byla faktycznie przepalona. podczas wpinania nowej zarowki nagle wszystkie zarowki (stop, postoj a takze jak sie okazalo pozniej przeciwmglowa) przestaly swiecic.teraz nic nie swieci w lewym tylnym kloszu tylko kierunkowskaz dziala. nie wiem co z lampa wstecznego bo nie sprawdzalem. prosze o pomoc.ruszalem cala wiazka i calym wkladem na ktorym sa zarowki ale nic.prawa tylna lampa swieci normalnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3B) 1.8 20V 125KM (ADR)
    Rok prod: 1998
    Czesc! Dzisiaj chcialem wymienic zarowke od lewego tylnego stopu bo od kilku dobrych dni jezdze ze spalona. wyciagnalem caly wklad wraz z zarowkami, zarowka od stopu byla faktycznie przepalona. podczas wpinania nowej zarowki nagle wszystkie zarowki (stop, postoj a takze jak sie okazalo pozniej przeciwmglowa) przestaly swiecic.teraz nic nie swieci w lewym tylnym kloszu tylko kierunkowskaz dziala. nie wiem co z lampa wstecznego bo nie sprawdzalem. prosze o pomoc.ruszalem cala wiazka i calym wkladem na ktorym sa zarowki ale nic.prawa tylna lampa swieci normalnie.

Wystarczy że napisałeś w jednym wątku-tam też masz odpowiedzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 2.0 115KM (AZM)
    Rok prod: 2001

Witam.Podepne sie, problem tego typu iz na desce miga abs i wykrzyknik dodatkowo pali mi bezpiecznik od stopu po skrecie tylko w lewo i 3 razy pika. Czujki z kolach ok. Czytalem o slabym aku, czujniku stopu raczej bym to wyeliminowal. Poradzcie cos czy to przewody jaki uj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Samochód: B5(3BG) 1.9 TDI-PD 131KM (AVF)
    Rok prod: 2005

witam. Zrobiłem zamiane z B5 sedan, na B5fl kombi. I mam problem nie działa lewy stop oraz belka stopu na szybie klapy. Prawy stop O.K.

wymieniałem żarówkę i nic. Coś ktoś ma pomysł co to może być??? Posprawdzam dzis jeszcze, może coś się uda naprawić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta