Skocz do zawartości
Gość Krzysztof 89

problem ze światłem stop

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysztof 89

Kupiłem niedawno passata z 2004r. Przed kilkoma dniami przestało świećić lewe swiatło stop. Byłem przekonany że to żarówka. Ale jak się okazało żarówka jest w porządku. Co jest powodem niedzałającego światła? Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

 

Może,jak sam zakładałeś to posprawdzaj te elementy a jak nie to rozglądaj się za dobrym elektrykiem.

 

Co do czujników cofania to podaj więcej info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof 89

Zakładałem to w firmie zajmującej się tym, ale ich robota nie podoba mi się ponieważ nie zastosowali kostki,a wszystko zabezpieczyli taśmą izolacyjną. Jest to czujnik dzwiękowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem niedawno passata z 2004r. Przed kilkoma dniami przestało świećić lewe swiatło stop. Byłem przekonany że to żarówka. Ale jak się okazało żarówka jest w porządku. Co jest powodem niedzałającego światła? Może byc nim podłączone 2 m-ce wcześniej po kabel dobrowadzający prąd do lamy czujników cofania?

 

Witaj!

 

Ja tez mialem niedawno podobny problem po wymianie zarowki w jednej z tylnych lamp. Wystarczylo ruszyc kostka, a wlasciwie wiazka kabli wchodzacych do kostki i lampa znowu zaczela swiecic. Zimny lut. Sprawdz najpierw, zanim oddasz do elektryka. Moze ludzie, ktorzy podlaczali Ci te czujniki, cos tam poluzowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Dzisiaj chcialem wymienic zarowke od lewego tylnego stopu bo od kilku dobrych dni jezdze ze spalona. wyciagnalem caly wklad wraz z zarowkami, zarowka od stopu byla faktycznie przepalona. podczas wpinania nowej zarowki nagle wszystkie zarowki (stop, postoj a takze jak sie okazalo pozniej przeciwmglowa) przestaly swiecic.teraz nic nie swieci w lewym tylnym kloszu tylko kierunkowskaz dziala. nie wiem co z lampa wstecznego bo nie sprawdzalem. prosze o pomoc.ruszalem cala wiazka i calym wkladem na ktorym sa zarowki ale nic.prawa tylna lampa swieci normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Dzisiaj chcialem wymienic zarowke od lewego tylnego stopu bo od kilku dobrych dni jezdze ze spalona. wyciagnalem caly wklad wraz z zarowkami, zarowka od stopu byla faktycznie przepalona. podczas wpinania nowej zarowki nagle wszystkie zarowki (stop, postoj a takze jak sie okazalo pozniej przeciwmglowa) przestaly swiecic.teraz nic nie swieci w lewym tylnym kloszu tylko kierunkowskaz dziala. nie wiem co z lampa wstecznego bo nie sprawdzalem. prosze o pomoc.ruszalem cala wiazka i calym wkladem na ktorym sa zarowki ale nic.prawa tylna lampa swieci normalnie.

 

Wystarczy że napisałeś w jednym wątku-tam też masz odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Podepne sie, problem tego typu iz na desce miga abs i wykrzyknik dodatkowo pali mi bezpiecznik od stopu po skrecie tylko w lewo i 3 razy pika. Czujki z kolach ok. Czytalem o slabym aku, czujniku stopu raczej bym to wyeliminowal. Poradzcie cos czy to przewody jaki uj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Zrobiłem zamiane z B5 sedan, na B5fl kombi. I mam problem nie działa lewy stop oraz belka stopu na szybie klapy. Prawy stop O.K.

wymieniałem żarówkę i nic. Coś ktoś ma pomysł co to może być??? Posprawdzam dzis jeszcze, może coś się uda naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności