Skocz do zawartości
kudelka.robert

Zderzak - czy jest inny pod pakiet chrom?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam pytanie odnosnie zderzakow i chromow na nie i drzwi. Na drzwiach mam wyrazie odkrecane listwy i mozna w ich miejsce przykrecic chronowane ale na zderzakach wydaje sie jakby to byla dokladka. Nie ma listwy czarnej w ktorej miejsce mozna by zamontowac chromowana stad moje pytanie czy jest inny zderzak pod chrom czy inna dokladka

AB66C434-642E-4D0A-B2A2-223294F1F555.jpeg

6D392A22-4288-4631-883E-40E67FD02791.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te chromowane listwy mozesz dolozyc,w zderzakach za na zatrzaski wypinasz,wpinasz chromowany i po sprawie.

po mojemu lepuej to okleic folia chrom miz kupowac nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewny? Wyglada na drziach ze tak bo wyraznie oddzielone ale na zderzakach chyba nie. Wyglada jakbg byla inna dokladka z chromem. Nie wiem moge sie mylic. Btw widze ze masz to samo zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5B12BEB5-5B0A-4490-A70B-AD1445949EF0.thumb.jpeg.238107a211f290b82c1316e77c89b47e.jpeg

Tę listwę wypinasz i w jej miejsce zmontujesz taką samą tylko chromowana . Ze względu na trudny dostęp musisz zdjąć zderzak .

Z tylu jest różnie bo może się okazać że czarna listwa jest częścią dolnej części zderzaka i wtedy trzeba ja wymienić .

Jak chcesz to mam taką dokładkę z chromowanymi listwami w kolorze czarnym LC9X .  W sprawie tej i lampek do podświetlania przestrzeni na nogi odezwij się na prv to się dogadamy..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, to nie tak :)

Są minimum 3 rodzaje zderzaków

-Standard (element o który pytasz to zintegrowana część zderzaka i nie można tego wymontoiwać)

 

image.thumb.png.dcaede89ce781b5c1b33532ac510ede0.png

- Hihgline (tutaj zakładamy chromy, boczne ok 150zł a centralny ok 330zł w serwisie)

image.png.f72e27ec45541bfd18f1eb703b5e0943.png

image.thumb.png.d056e0530cf5895b0b16be09af45aaa6.png

-rline (wiadomo najlepsza i najdroższa opcja)

image.png.90e541eed8447e6e77b35d32a8cf37eb.png

 

Dodatkowo przy wymianie trzeba dobrać ilość (jeśli wogóle występują) czujników PDC (4 albo 6) oraz czy jest spryskiwacz lampy czy nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam jak zdjąć te listwy z drzwi? Chciałem tam nieco oczyścić z brudu, odkręciłem śrubki ale na siłę nie chciałem rwać. Przesunąć ich też się nie dało.

Edytowane przez Dean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że są kołeczki.

Na początku i na końcu listwy trzyma śrubka.

Trzeba rwać albo jeszcze lepiej przesunąć w dobrym kierunku.

Poszukaj w sieci dobrych zdjęć tej listy i zobaczysz jak to jest zbudowane/montowane

image.png.e479931981b1da9b68a6e35ae063dad6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przodu z tego co istotnie wychwycił kolega  Majkel2017 bez zmiany zderzaka nie .

Z tyłu już jest prościej wymieniasz dolną cześć zderzaka na taka z chromami 2F111D61-819E-4DC0-B0AD-6BFA17154AE2.thumb.jpeg.a69fb1e81c3669f1788c635830fb6cd7.jpeg

jak widać na tym zdjęciu da się ten zderzak „rozpołowić” powyżej odblasków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was ale u mnie w B8 te chromy wyglądają kiepsko, przypadłośćz B7.

Jak się ich nie poleruje to robią się ciemniejsze z zaciekami, lipa...

Może macie jakiś patent jak niskim nakładem pracy je wybłyszczyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasta autosol i schodzi ale za jakiś czas nalot i caly ten syf powraca:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności