Skocz do zawartości
Bialy94

b5 fl 1.9 avf muli do 2000 tysiecy obrotów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam passata b5 fl 1.9 avf 130 auto posiada chip na 160 ale ma duza turbo dziure do 2000 obrotów i slabo reaguje na pedał gazu.

turbina po regeneracji wymienione wszystkie filtry czujnik cisnienia doładowania wszystkie weze intercoolera ,wezyki podcisnienia prosze o opinie logow 

posiadam winolsa z kablem kkl vag ale brak komunikacji prosze o rady z gory dzieki

 

LOG-01-008-003-011 fffrddd.csv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na którym biegu robiłeś logi? Bo wygląda mi to na 2 bieg, zrób na 3 biegu log grupy 11, jak dla mnie turbo późno wstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam logi robiłem na 3 biegu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na "rozdzielczość" obrotów, u mnie na 3 sam log 11 i widać wszystko dużo lepiej, co do obrotów że nie dociągnięte do 4 tyś się nie czepiaj, ponieważ to mój prywatny log dla siebie. U mnie również turbo wolno wstaje, ale wiem gdzie szukać i zamierzam zrobić turbo i odetkać wydech. http://www.vaglogi.pl/log-011_qSLJ2.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie turbo rok temu regenerowane kat wyrzucony nie wiem gdzie szukać już przyczyny może mapa ECU źle zrobiona niestety nie mogę jej zgrać chyba wina kabla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale turbo po regeneracji może mieć problem ze wstawaniem, może być problem z podciśnieniem. Poza tym pucha po kacie została czy wstawiony decat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciągnięty środek pucha została stara 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypowiedzą mądrzejsi, ale uważam ze zawirowania w puszce kata mogę być przyczyną/dodatkiem do twojego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności