Skocz do zawartości
Gość arucha11

instrukcja obslugi nawigacji vw passat 1.9 tdi 2000rok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jeżeli można poproszę instrukcje obsługi navi MFD DX na maila. Z góry dziękuję

 

[email protected]

 

passat 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli by ktoś miał instrukcję po polsku do passata z roku 2002, a wygląda tak http://allegro.pl/nawigacja-vw-volkswagen-mfd-pl-menu-mapa-warszawa-i1648361401.html

to i ja bym poprosił [email protected]

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, serdeczne dzięki za instrukcję.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szacowne grono forum, jestem nowym użytkownikiem tego forum. Nie wszystko jeszcze jest dla mnie jasne więc proszę o wyrozumiałość. Z tego, co już zauważyłem i wyczytałem - wyszukiwarka to dramat. W moim przypadku nie wyszukuje żadnej frazy. Dopiero poprzez wujka gogla znalazłem ten topik. W związku z powyższym bardzo proszę o przesłanie na mojego maila instrukcji obsługi auta i, co również bardzo ważne nawigacji. Mój pasek to rok 2004 kombiak.

Z góry serdecznie dziękuję.

tomwak(ślimak)gmail.com

Edytowane przez TmKwN
zapomniałem podać adresu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc proszę o przeniesienie jeśli jest w złym miejscu

 

Mam navi MFD cd, mape 2013r, włączam nawigację, wpisuję cel, zatwierdzam i z głośników słysze "jesteś poza znaną drogą", zatwierdzam pokrętłem jeszcze raz i wyświetla mi się mapa, z aktualną, faktyczną moją pozycją. Więc z jednej strony nie oblicza i nie potrafi wyznaczyć trasy, a z drugiej widzi gdzie pojazd się znajduje. Wie ktoś może jak ten dręczący problem naprawić?

Bedę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności