Skocz do zawartości
SzybkiBlue

Polerka ADBL Roller 9mm

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy ktoś używa i jak z jakością i trwałością tego sprzętu od ADBL ? 

Daje radę do amatorskiej polerki raz na jakiś czas czy szukać czegoś innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to bardzo dobra polerka. Miałem okazję trzymać ją w reku i trochę popracować. Wrażenia bardzo pozytywne, zwarta konstrukcja, lekka, bardzo dobrze wykonana. Do tego od polskiego producenta. Chodź słyszałem że w pierwsze egzemplarze padały. Coś tam się sypało, ale myślę że nie ma najmniejszego problemu z gwarancją. Ale pamiętaj to jest DA i wibruje, ale maszyny tego typu tak mają i tego nie przeskoczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie DA szukam bo dla początkującego to chyba najlepsze wyjście, żeby nie zniszczyć lakieru jeszcze bardziej. A przy okazji powoli nauczyć się polerowania. @Jankus Jakie pasty na początek wybrać?  One step Menzerna i pad pomarańczowy Adbl wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżysz lakier, ale mega efektu bym nie oczekiwał. Głębsze rysy zostaną, myślę żebyś obejrzał sobie odcinki MX nowicki o polerowaniu maszynami Dual Action. Na pewno nieco teorii ci się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak adbla odpuściłem i wybór padł na Kraussa s15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam heckmanna HS 15 to to samo co krauss s15 i powiem ci ze będziesz zadowolony i to nie sa maszyny dla początkującego :)  

daja rade nawet z głębszymi rysami ( kombinacja past i padów odgrywa duza role ) no i nie przepalisz lakieru na krawędziach itp . 

Bawie sie juz ponad rok i zrobiłem już parę aut a miałem tylko do własnych potrzeb :)  jedyne co bym zmienił to na 21 lepsze ciecie ale tez minusy.

szykuj się tez na mniejsza maszynkę heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności