Skocz do zawartości
sylmicha

Montaż ładowarki indukcyjnej.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie  chcę  zaśmiecać, ale  może  ktoś  podsunie dobry  pomysł. Od dłuższego  czasu przymierzam się  do  zamontowania  ładowarki  indukcyjnej  w b6. Macie pomysły  gdzie  ją  umiejscowić? Moja  opcja  to  zmieścić  ją w miejsce pod  klapką gdzie  jest popielniczka  i zapalniczka. Ale  mam  obawy, że  jest  tam  trochę  za  ciasno. Mam  na  myśli  wysokość  otworu. W Passacie  b8 wygląda  to  tak:

https://www.ebay.de/itm/Inbay-Ablagefach-Qi-Ladegeraet-fuer-VW-Passat-B8-Arteon-Smartphone-kabellos-laden-/232536466123

Zobaczcie  też  u tego  sprzedawcy  inne  ładowarki  indukcyjne, może  coś  wspólnie  wymyślimy gdzie i którą fajnie umiejscowić. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ZA. 

Mam tunel środkowy z cc, który mogę poświęcić na testy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po  świętach coś  z tym  pokombinuje, zastanawiałem się  czy  nie  zrobić  jakiejś hybrydy z tunelem  od  b8. Ten  koleś też ma takie  ładowarki do innych modeli  w miejsce  radia  1 din. Wyglądają  bardzo  estetycznie, ale  wysokość otworu na popielniczkę jest  chyba  mniejsza  no  i klapka w b7   nie  jest  przesuwana  tylko  uchylana więc  po  otwarciu zasłania tył otworu. W b8 jest  chyba  ona  przesuwana do tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @PAWL0S w temacie o swoim aucie zamontował ładowarkę indukcyjna w podłokietniku i ciekawie mu to wyszło.

widzialem też że można kupić uchwyt do auta z wbudowaną ładowarka indukcyjna i po przerobkach zamontować go w miejsce oryginalnego wieszaka na desce- oczywiście jak ktoś taki posiada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada podwójne dno w podłokietniku to bardzo łatwo można tam ogarnąć ładowarkę indukcyjną :D w miejscu gdzie jest popielniczka jeat zdecydowanie za mało miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W miejscu po popielniczce  trzeba  sporo pokombinować, zobaczymy  co  z tego  wyjdzie. Nie mam podwójnego podłokietnika, gdybym miał  zrobiłbym  tak  jak  mówisz. Najprościej by  było  gdyby  było miejsce  jak  na  radio  1din, wtedy  kupujesz kieszeń z ładowarką  np  od nowego  LT czy  Sprintera  i masz  sprawę z głowy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.01.2020 o 17:07, dsta napisał:

Mam i generalnie jestem zadowolony, ładuje szybko aczkolwiek telefon się przesuwa, ja mam wykorzystany port USB a że telefon spory więc kabel USB uniemożliwia przesuwanie się telegonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności