Skocz do zawartości
SeWeR

Passat B8 przekładka radia bez navi na navi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Posidam passata b8 2015 z navigacją discover (ten mniejszy), posiadam również golfa VII 2015r i chciałbym zamieniać w tych autach radia miejscami. Znaczy do golfa dać to z navi a do passata to bez navi (są takich samych wymiarów).

Prosze o info czy razem z radiem muszę przekładać zmieniarkę ze schowka? (ta z passata jest na dwie karty SD - jeden slot ma kartę od navigacji, a w golfie jest zmieniarka z jednym slotem).

Proszę też o informacje jak ogarnąć temat anteny w golfie tj. jak dołożyć antenę z GPS bo golf nie ma rekinka na dachu, nie chcę go też tam montować bo szkoda dziurę wiercić w dachu. Chiałbym dokupić antenę i umieścić ją gdzieś w aucie ale czy to będzie działało (radio i navi)? 

Jakich jeszcze komplikacji się spodziewać?

W ASO VW powiedzieli mi, że za podanie pin-ów do radii zażyczą sobie po 100zł za sztukę.

Z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.12.2018 o 22:31, SeWeR napisał:

Witam.

 

Posidam passata b8 2015 z navigacją discover (ten mniejszy), posiadam również golfa VII 2015r i chciałbym zamieniać w tych autach radia miejscami. Znaczy do golfa dać to z navi a do passata to bez navi (są takich samych wymiarów).

Prosze o info czy razem z radiem muszę przekładać zmieniarkę ze schowka? (ta z passata jest na dwie karty SD - jeden slot ma kartę od navigacji, a w golfie jest zmieniarka z jednym slotem).

Proszę też o informacje jak ogarnąć temat anteny w golfie tj. jak dołożyć antenę z GPS bo golf nie ma rekinka na dachu, nie chcę go też tam montować bo szkoda dziurę wiercić w dachu. Chiałbym dokupić antenę i umieścić ją gdzieś w aucie ale czy to będzie działało (radio i navi)? 

Jakich jeszcze komplikacji się spodziewać?

W ASO VW powiedzieli mi, że za podanie pin-ów do radii zażyczą sobie po 100zł za sztukę.

Z góry dziekuje za pomoc.

To co nazywasz zmieniarką ,to jest sterownik radia /nawigacji , to co masz po środku konsoli to jest tylko wyświetlacz z przyciskami.

Po przekładce obu części miedzy autami uruchomi się ochrona komponentu , konieczne bedą odwiedziny w aso celem dopasowania testerem (w obu autach).Z tym pinem to albo cię ktoś źle zrozumiał albo źle przedstawiłeś sytuacje .

Dowiedz się w aso czy taką operacje ci wykonają ....  (mi odmówili )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ochrona komponentu sie wlaczy i zadne piny nie pomoga, w sumie to pierwsze slysze, ze do tych radii jest pin.

Powinni to zrobic bez problemu w aso, albo ktos z odisem. Antene do navi na allegro kupisz za kilkadziesiąt zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności