Skocz do zawartości
Skrzydlaty

Wybór nawigacji- opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Zawsze korzystałem z nawigacji w telefonie ale wiadomo a to się do kogoś dzwoni a to trzeba coś sprawdzić i jest wtedy problem.  Ostatnio kolega podsunął mi pomysł z kupnem nawigacji samochodowej. Pytanie do was znacie jakies nawigacje godne polecenia ? Ogólnie poruszam się po terenach Polski ale zdarzy się że muszę ruszyc gdzieś dalej . Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem automapę przesiadłem się dwa lata na tomtoma.. trochę nie chętnie ale skusił mnie dożywotnią aktualizacją map. Po dwóch latach powiem tak: POLECAM zawsze dojechałem tam gdzie chciałem, jedynie czasem mógł by wcześniej powiedzieć że bedzie xxxx pasów do skrętów ale to w PL nie występuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a powiedz mi jaki model dokładnie polecasz bo z tego co widz jest ich trochę. I jak to cenowo u Ciebie wyglądało? Pozdrawiam

Edytowane przez Skrzydlaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tablet i navi google ;)

47310119_351065998786626_463017862718554112_n.thumb.jpg.154353e221b58f190fff2b7f290e4c44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosciu gdzie klimatronic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rame zrobiłem a później okazało się, że kable za krótkie żeby klime dać w miejsce popki. Obecnie klima jest za tabletem, tablet jest przesuwany i wyciągany, z jednej strony trzyma go ładowara a z drugiej maska ramki.
Mam kilka problemów przez tego moda, obecnie rozmyślam i szukam rozwiązania. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, kawappw napisał:

Polecam tablet i navi google ;)

 

16 godzin temu, kawappw napisał:

Obecnie klima jest za tabletem, tablet jest przesuwany i wyciągany, z jednej strony trzyma go ładowara a z drugiej maska ramki.

ja to w ten sposób zmodziłem na tablecie

image.thumb.png.783e7f97ec31de85cffc36916337e378.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 20181207_133317.thumb.jpg.b5c53fd6079f0b16448dc686d5a18b51.jpg

 

A ja mam zmodzne tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, marcin_pesel napisał:

ja to w ten sposób zmodziłem na tablecie

...

Chciałem zrobić podobnie tylko klima - radio odwrotnie, a że 'szedłem z marszu' kombinowałem na bieżąco, nic nie przemyślałem wcześniej to projekt powstawał 'na gorąco'.

Generalnie to żydziłem, żeby kupować ramke 2din+kosz i wyszło jak wyszło.
Zastanawiałem się wczoraj czy aby tego nie poprawić i zrobić tj. Ty to zrobiłeś. Nie jestem zadowolony z efektu mojej pracy - odstająca ramka u góry (bo nic jej nie trzyma na górze), problemy z guzikami grzania foteli (chciałem je przenieść tam gdzie popielnica, ale oczywiście się nie mieszczą, a nie chciałem żeby wystawały), problem z ładowanie bo teraz to już nie wiem gdzie dać gniazdo zapalary.
Powiedz mi tylko, jak u Ciebie wygląda sprawa z kablem od ładowarki? Gdzie go upchnąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kawappw wszystkie kable są z tył tableta, zdemontowana jego tylna obudowa i kable na wierzchu. Gniazda poprzenoszone w miarę możliwości. Tablet ma wymiar "na styk" więc aby wpiąć się w  gniazda też było spory problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcin_pesel ja musiałem poświęcić jedno miejsce na przycisk żeby prądy poszły, lada dzień się uporam z tym wszystkim. Kratki od skody w drodze, miejsce od awaryjnych będzie wolne. Zostanie tylko zaślepienie mojego kabla od tableta. 
Widziałem, że panel radia masz na przedłużce. Masz krótkie radio czy normalny rozmiar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio normalnej długości, razem z wszystkimi przewodami  na styk do schowka weszło.

Teraz bym kupił krótkie,  mam je chyba 3 lata jak nie więcej i CD jeszcze nie widziało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności