Skocz do zawartości
  • 1
lasku124

Kolanko, złączka przewodu spryskiwaczy

Pytanie

Cześć.
Z powodu braku czasu nie mam jak sam sprawdzić, więc proszę o wyrozumiałość.
Mianowicie chodzi mi o łączenie przewodu spryskiwacza idącego do tylnej szyby.. w lewym tylnym nadkolu cieknie mi kolanko i nie da rady niczym tego uszczelnić. Moje pytanie brzmi czy jest to dostępne w ASO, jeśli tak, to pod jakim numerem występuje ? Ewentualnie może zna ktoś średnicę tego przewodu, żeby dokupić pierwsze lepsze części ?
Z góry dzięki za odpowiedź,
Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jesteś w stanie określić który to element na rys? 

 

195955200.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hmm szczerze mówiąc, to nie widzę tego na rysunku. Chodzi mi o coś podobnego do numeru 30, z tym że jest to kolanko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
  • 0

Wiem jak szukać, tylko jak już wcześniej pisałem nie mam póki co dostępu do samochodu, a nie znam średnicy wewnętrznej wężyka

 

Jasiu wielkie dzięki za pomoc, ale chyba niezbyt zrozumiałeś mój problem ;)
Wiem mniej więcej co muszę kupić i ewentualnie z czego innego by to podpasować, niestety nie ma mnie przy samochodzie i nie mogę wyjąć starego, żeby poznać średnicę. Zjeżdżając z trasy chciałbym po drodze kupić i w domu wymienić, ale nie znam średnicy.

Edytowane przez lasku124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zrób to na spokojnie - zdemontuj,dopasuj i zamontuj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Gdybym miał czas a przede wszystkim na codzień obcował z paskiem to chętnie bym tak zrobił. Myślałem, że ktoś już to wymieniał/demontował i wie jaka jest tego średnica. Za nic niewnoszące do tematu odpowiedzi serdecznie dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
26 minut temu, lasku124 napisał:

Za nic niewnoszące do tematu odpowiedzi serdecznie dziękuję

Nie bądź gbur bo kolega nic złego Ci nie doradził... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dokładnie chodziło o takie kolanko. Jeśli ktoś zna numer (niestety na tym nigdzie go nie ma) to będę wdzięczny za podanie.

321 (1).jpg

321 (2).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ten dolny element to 1J0955875R

ale ten górny jest nie do namierzenia, są proste, kątowych nie ma ale występują w bmw, mini a nawet w corvette  np. 61668374371

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem ogarnięty. Dla potomnych mała rada:
Wywalcie to kolanko jak najdalej w piz*u, złączki które proponował janek też się nie nadają, bo wąż jest zbyt sztywny i ciekną :) Rozwiązanie jest banalne, wystarczy uciąć końcówki węża i nałożyć najzwyklejszy przewód z podciśnienia (3,2mm) Wchodzi bardzo ciężko, ale nic nie cieknie, ani kropelki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności