Skocz do zawartości
rosol

opóźnienie spryskiwaczy ksenonow

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ktos sprawdzic jaka ma wartosc w opoznieniu uzycia spryskiwaczy ksenonow? Jakis czas temu przestawilem i przestaly dzialac a nie pamietam ile tam bylo ?

Wchodzimy w 09 a potem long coding, byte 5

IMG_20181203_185607.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takim opóźnieniu to uruchamiają się praktycznie od razu-0,2s.   

Edytowane przez MucikV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest chyba wartość na poziomie około 2000. Musiałbym sprawdzić. Myślę że masz za krótki czas i sterownik czegoś nie ogarnia. Ustaw choćby 1000ms i zobacz czy odpali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prozaiczna sprawa , ale warto pamiętać,ze spryski działają tylko kiedy włączone są swiatła mijania :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, MucikV napisał:

Prozaiczna sprawa , ale warto pamiętać,ze spryski działają tylko kiedy włączone są swiatła mijania :D

zauważyłem jakiś czas temu bo fakt większość czasu jeździłem na dziennych a wtedy spryskiwacze nie działają..... 1100 ms (fabrycznie 1300 ms) mam ustawione na czas użycia.... wydaje mi się, że opóźnienie to było chyba na 300 ms 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazłem na necie i jest tam jednak 200ms ale gdyby ktoś mógł to potwierdzić to by było fajnie

 

podejrzenie mam na bezpiecznik lub padła pompa od reflektorów.... cyknięcie pod  kierą jest więc przekaźnik działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bord powinien pokazać błąd silniczka. Jak padł mi silniczek to w pamięci był błąd uszkodzonego silniczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik caly, cykniecie jest a pompa nie dziala. Bledow brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc zostaje pompka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Jankus pisze, Uszkodzoną pompkę spryskiwaczy reflektorów powinien pokazać vag.. u mnie był podobny problem.. podłączyłem komputer, zrobiłem auto scan i znalazło.. pompkę wymieniłem na VDO z inter cars coś koło 110zł. I śmiga teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności