Skocz do zawartości
Aron1337

Problem z pompowtryskami passat B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym opisać swój problem, z którym nie moge sobie poradzić od dluzszego czasu. Moja wielka bolaczka z ktora walcze jakies cztery miesiace to pompowtryski.Pierwsze objawy byly takie ze po odpaleniu silnika samochod zaczal chodzic bardzo nierownomiernie. Mechanik stwierdzil ze jest problem z pierwszym pompowtryskiem. Dalem do sprawdzenia wszystkie pompowtryskiwacze. W serwisie stwierdzono ze wszystkie sa do  regeneracji. Po regenracji czyli w lipcu 2018 roku po  zalozeniu zregenerowanych przy odpaleniu silnik lekko kuleje troche przykpoci i czuc paliwem. Zglosiem rekalmacje i przy mnie zostal wymienony czwarty pompowtrysk. Po powrocie do domu po po kilku godzinach postoju wciaz to samo. Spawdzilem cisnienie tloków i szczelnosc glowicy jest ok swiece grzeja. Ponownie oddalem samochod do serwisu (juz po raz trzeci) serwis dzonil do mnie i powiadomil mnie ze zostaly wymnione pompowtryski a nawet zapewniano mnie ze na chwile zalozono nowe. Pseudomechanicy rozkladaja rece a jaj zostaje nadal z tym problemem.Prosze o pomoc bo nie wiem co dalej robic. Moze mieliscie podobny problem i doradzicie jak do tego podejsc gdzie sie jeszcze udac po pomoc.Wydalem juz na to tyle pieniedzy ze chcialbym zeby samochod chodzil bez zarzutu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuje ci tych wydanych pieniędzy przy nadal niesprawnym samochodzie. A powiedz mi czy sprawdzali gniazda pompowtryskiwaczy w głowicy ? może są mocno wywalone wymieniali ci wtryski a są gniazda wyrobione i będzie ciężko palić i mogą sobie wymieniać do usranej śmierci a auto i tak nie będzie dobrze palić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzić błędy sterownika silnika, koniecznie do sprawdzenia pompowtryski grupa 013, 018, 023. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności