Skocz do zawartości
Mundy

Problem z akumulatorem ( Tylko rok ma )

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Mam problem z akumulatorem ponieważ w ogóle nie działa.Jak był używany to nie było żadnego problemu ale ostatnio stał kilka miesięcy bez odpalania i jak wróciłem to odpalił co prawda trochę z bólem ale odpalił, wystarczyło się trochę przejechać i było jak dawniej,ale po kilku dniach jak wróciłem zza granicy to pewnego dnia jak chciałem odpalić to aż się zdziwiłem jak zobaczyłem, że kontrolki ledwie się świecą bo przecież jeszcze bodajże dzień temu wszystko było okej, od razu poszedłem go podładować no i tak po całym dniu ładowania przekręcam a tu **** , kontrolki znowu ledwie się świecą. Uruchomiłem go na kable, pojeździłem trochę i tu znowu zdziwienie.... Gaszę no i próbuje odpalić a tu zaskoczenie silnik nawet nie drygnął.I tutaj do was mam pytanie czy jest jakiś sposób aby go zregenerować samemu w domu i czy warto ? Bo to może uszkodzenie nieodwracalne. Dodam,że akumulator ma rok i parametrów niestety nie znam ale chyba 72,680.

Znacie jakieś sposoby żeby przywrócić jego stan ? Ładowałem wielokrotnie i sprawdzałem inne akumulatory to tylko ten ma problem .

Zależy mi na tym aby go odratować bo trochę cienko mam teraz z kasą i nie stać mnie na nowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że poszła cela w akumulatorze (nienaprawialne). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie masz 2 lata gwarancji ale obawiam się, że może zostać nie uznana po takim "użytkowaniu". 

Powinieneś był odłączyć klemę zostawiając auto na tak długi czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakiej firmy ten  akumulator kupiłeś ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu jakieś urządzenie ciągnie Ci prąd problem znany w tych passatach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności