Skocz do zawartości
Kamilos1945

diesel Automat 4 biegi AFN wyciek oleju hydraulicznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od pewnego czasu zauważyłem wyciek oleju hydraulicznego z łączenia skrzynia silnik ale również widzę tam olej silnikowy.Jak narazie skrzynia chodzi bez zarzutów ale zamierzam to zrobić bo autko jest super.Powoli się uzbrajam w wiedzę na temat tej usterki i tu mam parę pytań do mądrzejszych.

Czy ten uszczelniacz wałka skrzyni zrobi normalny mechanik Czy trzeba pytać skrzyniarza którzy wiadomo nie są tani i krzyknie nie małe pieniądze a ponieważ z jednym już rozmawiałem i mówił że tam trzeba jeszcze Wymienić kilka rzeczy nie tylko na uszczelniaczu to się skończy.

Dołączam numery tego uszczelniacza

01026677B

097409529A

 

Rozumiem że podczas wymiany niestety olej hydrauliczny będzie do wylania.

Proszę o jakieś sugestie w tym temacie jak to ugryźć i czy można wymienić sam uszczelniacz który pokazałem na zdjęciu.

 

 

Screenshot_2018-02-23-18-21-14.png

Screenshot_2018-02-23-18-04-01.png

Screenshot_2018-02-23-18-28-09.png

Screenshot_2018-02-23-18-26-00.png

Screenshot_2018-02-23-18-24-07.png

Edytowane przez Kamilos1945

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Nikt nic nie napiszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz powiedzieć że od listopada nie zrobiłeś wycieku z silnika i skrzyni bo nikt nie odpowiedział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2019 o 03:59, The_Saint napisał:

Chcesz powiedzieć że od listopada nie zrobiłeś wycieku z silnika i skrzyni bo nikt nie odpowiedział?

Mało ostatnio jeździe,wyciek nie jest jeszcze duży i płyn uzupełniłem.W tym czasie wymieniłem wielowahacz febiego itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności