Skocz do zawartości
Szczupaczek23

Pomoc w wyborze radia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w kolejnym temacie :D

Posiadam RNS510 i planuje wymianę.

Polecicie mi jakieś dobre radio 2DIN ?

Budżet maks - 2000zł

Może być używane

Zależy mi na:

Procesor DSP, ogólnie super jakość dźwięku bo z tego powodu zmieniam radio, składam instalacje audio hi-end i radio RNS510 kompletnie się do tego nie nadaje.

minimum 3 pary RCA

Działająca kierownica multifunk (odbieranie połączeń, zmiana stacji radiowej, głośniej/ciszej) nic więcej nie potrzebuje

Działająca oryginalna kamera cofania z czujnikami przednimi, tylnymi (wyświetlające się na ekranie sensory)

I tyle

Nie musi mieć nawigacji, ani żadnych innych bajerów, i tak nie będę tego używał.

 

Może ktoś z Was posiada takowy sprzęcik w aucie i mógłby podzielić się doświadczeniem. Przekopuje aukcje, szukam i szukam. Co prawda znalazłem parę różnych modeli ale nigdzie nie podają czy działa kierownica, czy działają czujniki parkowania itd.

 

Pomożecie ?

 

 

 

 

Edytowane przez Szczupaczek23
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Alpine CDE-W296BT. Mam u siebie i wygląda tak za dnia

IMG_20180324_151619_HDR.thumb.jpg.0cc4d4679830948ffd1c66731a41ac3f.jpg

A tak w nocy

IMG_20181121_224436.thumb.jpg.dfa0fe944ccdc92e16b653f6087ad770.jpg

Ma czasówki, aktywną zwrotkę, BT, obsługuje sterowanie z kierownicy ale wymaga osobnego modułu. Tu polecam http://piloty.pl/ Gra lepiej niż taki Pioneer 80PRS, jest od niego prostszy w obsłudze, szybszy i równie łatwy w obsłudze. Może ma mniej czysto technicznych ustawień, ale brzmienie to rekompensuje. Do 2 tysi masz jeszcze Pionka Z5000 ale, gra podobno gorzej niż 80PRS, bóg wie jak będzie działać, jest jeszcze raz tak drogie jak Alpine. Jak coś to oznacz mnie odpowiem.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jankus napisał:

Polecam Alpine CDE-W296BT. Mam u siebie i wygląda tak za dnia

IMG_20180324_151619_HDR.thumb.jpg.0cc4d4679830948ffd1c66731a41ac3f.jpg

A tak w nocy

IMG_20181121_224436.thumb.jpg.dfa0fe944ccdc92e16b653f6087ad770.jpg

Ma czasówki, aktywną zwrotkę, BT, obsługuje sterowanie z kierownicy ale wymaga osobnego modułu. Tu polecam http://piloty.pl/ Gra lepiej niż taki Pioneer 80PRS, jest od niego prostszy w obsłudze, szybszy i równie łatwy w obsłudze. Może ma mniej czysto technicznych ustawień, ale brzmienie to rekompensuje. Do 2 tysi masz jeszcze Pionka Z5000 ale, gra podobno gorzej niż 80PRS, bóg wie jak będzie działać, jest jeszcze raz tak drogie jak Alpine. Jak coś to oznacz mnie odpowiem.

Ale kurde nie ma wyświetlacza, więc nici z kamery cofania.. Żona mnie zabije :D

 

Ogólnie to zajebistą masz kiere, z jakiego modelu ?

3 minuty temu, Jankus napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej pionek Z5000 ma ekran 8" bodajże, też ma czasy i zwrotkę aktywną (jak piszę że ma zwrotkę aktywną to znaczy że podzielisz sobie tweeter, woofer i suba z radia).

Kiera z Golfa 7 GTI, ale multifunkcja jest nie podpięta, nawet nie działa i nie ma taśmy do multifunkcji.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jankus napisał:

Jak pisałem wcześniej pionek Z5000 ma ekran 8" bodajże, też ma czasy i zwrotkę aktywną (jak piszę że ma zwrotkę aktywną to znaczy że podzielisz sobie tweeter, woofer i suba z radia).

Kiera z Golfa 7 GTI, ale multifunkcja jest nie podpięta, nawet nie działa i nie ma taśmy do multifunkcji.

Ok. Dzięki. Ten Pioneer Z5000 może okazać się dobrym wyborem :)

2 minuty temu, Jankus napisał:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szczupaczek23 napisał:

Ok. Dzięki. Ten Pioneer Z5000 może okazać się dobrym wyborem :)

Chodź powiem ci że mając 2.0TSI wystarczy dobry wydech i radio nie potrzebne. Wiem co mówię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. No ładnie chodzi :D Ale mnie takie wydechy nie rajcują. Owszem jeżeli miałbym jakieś auto do zapierdzielania. Ale mój passat mimo ze szybki, to tylko rodzinne auto :)  A dobre Audio zawsze chciałem mieć, a marzenia trzeba spełniać :D

 

a tak z ciekawości : robiłeś cały wydech czy tylko końcowy wymieniony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały od turbo do końca. Na gotowo z tłumikami taka przyjemność wyszła 2500zł. Wykonany z rur z 50 letnią gwarancją. 

edit: Jakbyś chciał się przygotować mentalnie do montażu audio w Pasku to możesz poczytać mój temat. http://www.strefacaraudio.pl/topic/50495-jankusowy-passat-b6-kombi/ Jak coś to pomogę. Ogólnie auto bardzo przyjemne w robieniu audio.

Edytowane przez Jankus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To od razu możesz mi pomóc. Jak kolego przełożyłeś kable z auta do drzwi ? W tej gumie łączącej jest miejsce ale od strony drzwi i auta jest kostka i nie idzie kabla włożyć. Masz jakiś patent ?

 

P.S obejrzałem troszke teraz twój cały temat z Modingiem Passata. PodziwiaM !!!!  Mega pracy, serducha i kasy włożyłeś :)

 

edit : No widzę że Ty po prostu to rozmontowałeś :D Ok spróbuje tak samo :D

 

Edytowane przez Szczupaczek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Jankus napisał:

Jak pisałem wcześniej pionek Z5000 ma ekran 8" bodajże, też ma czasy i zwrotkę aktywną (jak piszę że ma zwrotkę aktywną to znaczy że podzielisz sobie tweeter, woofer i suba z radia).

Kiera z Golfa 7 GTI, ale multifunkcja jest nie podpięta, nawet nie działa i nie ma taśmy do multifunkcji.

A co myślisz o takim radyjku ? Mogłoby to dobrze grać ?

https://allegro.pl/radio-gms-6808-blue-2din-nawigacja-gps-usb-cd-dsp-i6414178146.html

lub

https://allegro.pl/radio-gms-8901-octa-core-4gb-bt-wifi-dsp-procesor-i7678870424.html

Cytuj

 

 

Edytowane przez Szczupaczek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności