Skocz do zawartości
pyra_x2

Problem z ustawieniem rozrzadu

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo że listwa niewygladala na uszkodzona to po wymianie auto chodzi jak przed awaria.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się nienacieszylem.. autem przejechałem 200 km i znów olej w zbiorniczku.  Głowica planowana i szczelna , uszczelka dobrze założona , dokręcenona ze sztuką kluczem dynamo. Czy może się dostać olej do plynu w jakiś inny sposób? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod filtrem oleju jest chlodniczka oleju, w niej jest i olej i plyn chlodniczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec chlodniczka sprawna wiec zabrałem się i rozebranelem ponownie silnik. Okazało się ze w nowej uszczelce niema jednej małej dziurki od kanaliku wodnego. I teraz pytanie czy to moja wina ze niezauwazylem jednej malutkiej dziureczki na 30 pozostałych które pasuja chodzi mi dokładnie i to ze moze jakiś błąd fabryczny lub coś w tym stylu..? Sprzedawca mi dawał uszczelkę do avb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, pyra_x2 napisał:

No wiec chlodniczka sprawna wiec zabrałem się i rozebranelem ponownie silnik. Okazało się ze w nowej uszczelce niema jednej małej dziurki od kanaliku wodnego. I teraz pytanie czy to moja wina ze niezauwazylem jednej malutkiej dziureczki na 30 pozostałych które pasuja chodzi mi dokładnie i to ze moze jakiś błąd fabryczny lub coś w tym stylu..? Sprzedawca mi dawał uszczelkę do avb. 

Jakiej firmy uszczelka?

Jak widac dzisiaj nie mozna polegać na niczym, wszystko trzeba sprawdzić samemu... masakra.

Wymienia wadliwa uszczelke (albo i nie) a na reszte gratow i kolejny demontaż i montaż czapki nie bd mial kto zaplacic, taka polityka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównaj stara uszczelkę z nową, czy stara ma tą dziurkę w danym miejscu co opisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wla śnie stara uszczelka ma ta dziurke . Postaram się dodac fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupie następnej uszczelki weź starą do wglądu. Może ta nowa miała wadę produkcyjną, trzeba przyglądnąć się numerom seryjnym tej uszczelki victor czy aby na pewno jest do avb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e21a171ca10b6c0a

cdbf7cec461831ab

Edytowane przez pyra_x2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności