Skocz do zawartości
kwadrat12345

Passat B6 coś nie tak z Vin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z numerem VIN w moim Passacie. Żaden sklep motoryzacyjny z częściami nie może odnaleźć mojego samochodu po numerze VIN. Ktoś wie może dlaczego?? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może auto miało nadany ponownie nowy VIN (np z uwagi na zakres wykonanej naprawy) lub sklepy motoryzacyjna mają jakiś błąd w bazie nadynych lub przekręcasz jeden ze znaków.

Ja miałem tak zmodyfikowanego (wzbogaconego o wyposażenie) poprzedniego Passata B6, że po nunerze VIN nie zgadzało się wiele elementów wyposażenia ?

W ASO VW też z tym mają problem? Możesz nam podać tutaj VIN, są koledzy, którzy mają dostęp do odpowiednich baz.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj ten numer VIN - bez tego to gdybanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, kwadrat12345 napisał:

WVWZZZ3CZ6P065778

Normalny VIN, Autobaza ma dane nt tego samochodu. Także jakiś klops w tych Twoich sklepach motoryzacyjnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, auto po wypadkowe i/lub poleasingowe.

Poza tym - jaki sklep chce Ci szukać auta po VIN? Im najbardziej jest potrzebny rok modelowy (10 znak -> 6) oraz numer seryjny wraz z miejscem produkcji (11 znak -> P = Mosel; 12-17 znak -> nr seryjny: 65778 w roku modelowym 2006).

https://www.autobaza.pl/darmowe-sprawdzenie-vin/WVWZZZ3CZ6P065778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2018 o 21:49, kwadrat12345 napisał:

WVWZZZ3CZ6P065778

produkcja IX.2005

1.9 TDI 105KM  BKC

kolor perłowy czarny

skrzynia manualna 5 biegowa  HNV

auto z rynku francuskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności