Skocz do zawartości
enriquez

Comfortline - jasna tapicerka B8

Rekomendowane odpowiedzi

Stoję przed wyborem koloru tapicerki w B8 Comfortline. Ponieważ mam jasną pseudo skórę w Superbie i nic się z tym strasznego nie dzieje, jeżeli chodzi o czystość - myślę nad tym, aby w Comfortline wziąć również jasną tapicerkę, ale tym razem materiałową. Tak, zdaję sobie sprawę, że można dołożyć kilka złotych i kupić pseudo skórę, ale w przypadku zakupu samochodu we flocie, mogę jedynie zdecydować o tym, czy w Comfortline wnętrze będzie ciemne czy jasne. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś posiada jasne, materiałowe wnętrze i jak to się sprawdza? Generalnie nikt u mnie w samochodzie nie je, nie pije. W salonie nie mieli na stanie egzemplarza z takim wykończeniem. Sprzedawca podpowiedział, że można by to pokrytć jakimś preparatem zabezpieczającym aby zminimalizować przywieranie brudu do materiału. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś miał doświadczenie w tym temacie i podzielil się opinią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem, ale bardzo podoba mi się ten jasny środek. Jednakże kiedy forumowicze rozpisywali się, że strasznie dżinsy farbują tą tapicerkę, wolałem nie ryzykować. Po prostu za dużo by mnie to kosztowało nerwów. Postawiłem jednak na czarną praktyczność dla świętego spokoju. 

Ale faktycznie, może ktoś kto użytkuje niech się wypowie, bo niekiedy dla oka warto zaryzykować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma jasny materiał w skodzie ( 2 małych dzieci ) i sobie chwali. Colourlock ma impregnat do tkanin. Ja użyłem tego na alcantarę i przebarwień nie mam. Spryskałem sobie też buty i dwa miesiące bez czyszczenia wytrzymują a wyglądaja jak wyjęte z pudełka. Możesz użyć też czegoś bardziej „detailingowego” jak np. 303

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Highline w najjaśniejszym wnętrzu - tapicerka , fotele pokryte Ceramic Pro i po 3 latach eksploatacji jak nowe. Największym problemem okazały się pasy - one najbardziej się się brudzą, ale na szczęście są elementem, który można wyciągnąć na zewnątrz, zamknąć drzwi i umyć. Technika dowolna, ja używam aktywnej piany i dokładnego płukania, a później to musi całkowicie wyschnąć.

 Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam boki w skórze środek jasna allcantara , i z każdym  miesiącem środek coraz brudnieszy ,tagże wymaga to częstego czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

dzięki wszystkim za info, zatem będzie jasny środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórę na pewno łatwiej wyczyścić niż zwykły materiał w Comfortlinie. Będzie ładnie, ale pewno trochę uciążliwe... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórę mam w prywatnym aucie. W firmowym nie ma takiej opcji. Stąd ten topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności