Skocz do zawartości
slaw795

Błąd 01221

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Męczę się z tematem błędu czujnika uderzenia prawej strony pasażera przód. Przejrzałem wszystko. Przewody od czujnika do sterownika , wymieniony czujnik, zamieniony miejscami z lewą stroną i nadal błąd 01221czujnika prawej strony. Czy to może być sterownik? Błąd pojawił się tak sam od siebie. Wiazalem to z wilgocią pod dywanikiem prawej strony. Kupiłem czujnik o tych samych numerach. Założyłem go nawet z lewej strony a ten oryginalny z lewej na prawą. Błąd pozostaje nie do wykasowania. Proszę o poradę 

Pozdrawiam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie. To błąd 01222 czujnik G180. Pomyliłem się 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że odkopuję temat, ale mam dokładnie taki sam problem, a na forum w żadnym temacie nie padła konkretna odpowiedź jak ten problem rozwiązać.

Błąd: 01222 - Crash Sensor Side Airbag: Passenger Side (G180) 30-10 - Open or Short to Plus - Intermittent


U mnie to samo, co u kolegi wyżej, podmieniałem 3 czujniki pod siedzeniem i dalej jest to samo, kable w całości, brak wilgoci, wtyczki potraktowane kontaktem... błąd po skasowaniu od razu wyskakuje na nowo.
Może komuś udało się już rozwiązać ten drażliwy problem ?

Edytowane przez lasku124

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Pare dni trmy,tez wywalilo mi taki blad.Czy juz wiecie moze jak to ogarnac???

Edytowane przez andyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2018 o 08:50, slaw795 napisał:

Sprostowanie. To błąd 01222 czujnik G180. Pomyliłem się 

Pozdrawiam 

Mam ten sam blad ,obstawiam na wilgoc pod fotelem pasazera,sprawdzę kostki,i zobacze co to da.Dlatego pod fotelem ponieważ,aczelo mi przeciekac wlasnie po tej stronie,przez uszczelke drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko juz wiem,nieszczelnosc na podszybiu,konkretnie pod ramka filtra po lewej stronie.Skutek powod w aucie strona pasażera.Czujnik poduszki w wodzie:kwasny:.Musze to uszczelnic i osuszyc wszystko,potem wymiana czujnikaG180.Tak na marginesie,czy ktos tu zaglada:harhar:

Edytowane przez andyk
Blędy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności