Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie działa mi coming home,mam ustawione na 20sekund,a po zgaszeniu silnika światła gasną.Living home działa normalnie po otwarciu samochodu światła się zapalają.Z góry dziękuję za porady.

Edytowane przez slawek76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś Vcds kodował, które światła mają się zapłać w ramach CH/LH. W CC przynajmniej z tego co pamiętam miałem taką opcję do ustawienia i zostawiłem tylko światła przy lusterkach (nie chciałem żeby xenon się zapalał). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przy lusterkach się palą po zgaszeniu silnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam vcds tylko gdzie to kodować,nie moge poszukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBDeleven:

STG 09

Adaptacje
Aussenlicht_uebergreifend

Coming home verbaustatus - zmienić wartość z "manual" na "auto"

 

A póki co żeby coming home zadziałało należy po zgaszeniu silnika pociągnąć za manetkę świateł jak do mrugnięcia światłami długimi.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, saper_wroc napisał:

OBDeleven:

STG 09

Adaptacje
Aussenlicht_uebergreifend

Coming home verbaustatus - zmienić wartość z "manual" na "auto"

 

A póki co żeby coming home zadziałało należy po zgaszeniu silnika pociągnąć za manetkę świateł jak do mrugnięcia światłami długimi.
 

Dzięki bardzo zmieniłem adaptacje za pomocą vcds.Trzeba było zmienić jeszcze coming-home einschaltereignis z "driver door" na "ignition" i wszystko działa po zgaszeniu silnika.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu, mi pasuje akurat przy wysiadaniu a nie zaraz po zgaszeniu auta, no ale o gustach się nie dyskutuje w końcu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności