Skocz do zawartości
radolavm

Samochód traci na mocy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszsytkich.

 Mam problem . Co jakiś czas jadąc dostrzegam ze auto straciło na mocy. Gdy  zgaszę silnik i odpalę na nowo wszystko jest ok przez  długi czas,  ale wczoraj jadąc  nagle moc znowu uciekła. Gasiłem i odpalałem kilka razy ale tym razem moc poszła na stałe. Co może być nie tak ? Miał już ktoś do czynienia z czymś podobnym ? Z góry dziękuje za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę pilnie o pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Ja miałem to samo co ty i u mnie była zapieczona turbina łapała tzw. tryb awaryjny i mocno przeładowywała bo łopatki były zapieczone nagarem. Czyszczenie turbo rozwiązało mój problem. Podłącz laptopa i vcds albo vaga i sprawdź błędy w engine i daj znać czy jakieś są oczywiście jak masz kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałeś chociaż pod maske? Moze spadl wezyk podcisnienia, bo pękł. Ogolnie powodow moze byc tyle ze ciezko powiedziec. U mnie przez długi czas turbo przeładowywało, a od jakiegoś czasu nie przeładowuje i nie odcina go przy wyzszej predkosci, za to przy nizszych auto jest slabsze, bo wczesniej jechal na full granicach w sterowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kuba2000 napisał:

Zajrzałeś chociaż pod maske?

A ty nie mógłbyś mu zajrzeć? ;)

 

Ja staram się ignorować tego typu posty, bo to przechodzi ludzkie pojęcie, jak ludzie są bezradni, a jednocześnie rozczeniowi. Daj, daj, pomusz, pomusz...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam wrazenie ze nawet jazde do mechanika trzeba poradzic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Okazało się że problemem tej sprawy  była turbina tak jak kolega Pestek92 napisał  . Dziękuje bardzo za pomoc Pozdrawiam .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz :) to dobrze, że problem rozwiązany tylko napisz jeszcze co zrobiłeś z turbiną czy regenerowałeś czy kupiłeś używkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności