Jump to content
Ziewal

Ankieta termin XIV zlot ogólnopolski !

Termin XIV zlot   

49 members have voted

1. 1. Czy pasuje Ci termin 21-23.06.2019

• TAK
      42
    • NIE
      7

Recommended Posts

Zastanawiam się nad ponowną organizacją zlotu ale jest jeden mały problem czyli termin. XIV zlot według ustalonej zasady czyli ostatni weekend czerwca wypada 28-30.06, problem w tym, że jest to już drugi tydzień wakacji i na ośrodku (tylko Roma w Łapinie wchodzi w grę) będzie już tłoczno. Oczywiście można by zrobić w tym terminie ale nie zbierzemy 150 osób żeby zamknęli dla nas ośrodek dlatego rozsądniej byłoby zrobić zlot 21-23.06 bo jest większa szansa, że mniej osób przyjedzie na plażę, dochodzi jeszcze koniec roku szkolnego ale tym tak bardzo się nie przejmuję bo zazwyczaj tak wypadał zlot. Jak by nie kombinować to i tak źle i tak nie dobrze  W sierpniu rozmawiałem z ośrodkiem, była by opcja zamknąć go dla nas na sobotę ale jest to koszt 3 tyś zł (mniej więcej tyle ośrodek dziennie zarabia na wejściówkach na plażę) jest to niestety o tyle ryzykowne, że jak nie będzie plażowej pogody to kasa w plecy a zlot będzie droższy o + - 30 zł od osoby   Jeżeli pogoda będzie taka jak na XII zlocie to problemu z plażowiczami nie będzie i ośrodek będziemy mieli cały dla nas a jeżeli będzie ładna to ośrodek może nam wydzielić część plaży i boisko do organizacji konkursów, Po godzinie 18 gości już nie powinno być i mamy ośrodek dla nas. Zrobiłem ankietę aby każdy zaznaczył czy mu pasuje 21-23.06 czy bo będzie to jakiś wyznacznik czy mam się brać za organizację czy nie. Proszę też o rzeczową dyskusję ewentualnie jakieś propozycje. Nadmienię jedynie, że mi termin 28-30 nie pasuje za bardzo ;)

WAŻNE

Proszę o głosowanie i wypowiedzi tylko osób, które planują przyjechać na zlot bo w innym wypadku ankieta nie ma sensu 

Dezorganizator nie ma prawa głosu bo go zaje... :krzeslem:

Edited by Ziewal

ja już zaplanowałem urlop na koniec czerwca i brałem pod uwagę ostatni weekend na zlot (tak jak to zawsze było) a zatem inny termin mi niestety nie odpowiada

Już w październiku masz zaklepany urlop? ?

Kudłaty nie rób scen :krzeslem: z drugiej strony ja się nie napalam na organizację, jeżeli będzie więcej osób na nie to może ktoś inny zrobi zlot w ostatni weekend ale trzeba pamiętać, że to już wakacje i ośrodki pozajmowane będą

Edited by Ziewal
  • Like 1

u mnie do połowy października zgłaszasz "urlaubplan" i tak jest tam cały czas

nam pasują oba terminy a preziu jak tak będzie mącił to pociągiem dojedzie a nie z nami ;-) hihihi

• Like 1

Godzinę temu, Preziu napisał:

Oba terminy skandaliczne. Odwoluje.zlot :D

W dumie mam Twoje zdanie mordko moja ?

• Like 1

Ja się zgadzam, świetnie mi zmiana w robocie sądzie 

Dla mnie termin jest ok

Edited by gonzo3553
Błąd ortograficzny

Dnia 31.10.2018 o 17:49, Ziewal napisał:

Zrobiłem ankietę aby każdy zaznaczył czy mu pasuje 28-30.06

Znowu mieszasz z terminami :P

Poprawione ? w końcu od tego jest administracja i coś robi a nie się opier... ?