Skocz do zawartości
Shoo2000

VW Passat B5 fl 1999 problem z Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zrobił się jakiś problem mianowicie passat nie ma tego bum w postaci turbo.. Nie mam pojęcia co może być dziś został podłączony komputer i wyskoczyła 2 bledy. Proszę to z dzisiaj plus video gdzie była kontrola turbo.. Proszę o jakaś podpowiedź 

received_171117960496311.jpeg

LOG-01-011-xxx-xxx.CSV

Edytowane przez Shoo2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te błędy po wykasowaniu nadal się pojawiają ? opisz dokładniej swój problem bo ja nic z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zobacz najpierw wężyki podciśnienia wszędzie i uruchom auto zdejmij przewód z gruszki turbo i zobacz czy zasysa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On tak jakby Dmuchal powietrze takie słychać tym tyk tyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nic nie sprawdzisz, sprawdź to co ci napisałem a jak nie to do mechanika jedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem co ma najprawdopodobniej wine,  jutro lokalizuje albo przepływka albo grucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

turbina niedoładowuje sprawdź podciśnienie i czy wszystko jest szczelne węże itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś coś bardziej rozwinąć? Może to gruszka winna bo przepuszcza co ? Bo z n75 wąż do gruchy to jak przyloze do ucha to słychać takie tyk tyk tyk 

Albo może jeszcze jakiś log zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz gdzieś nieszczelność bo turbo nie doładowuje a wężyk przyłóż do palca czy zasysa a nie do ucha czy dmucha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki masz silnik w ogóle ? zrób zdjęcie turbiny i gruszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.9 tdi 90km ahu 99 rok hmm nie czuje jakby zasysal albo jest to jakoś mało wyczuwalne

Chodzi Ci o ten od gruchy co idzie do N75?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze tam gruszki i nie jestem pewny czy ta turbina posiada zmienną geometrie łopatek bo gruszka jest potrzebna wtedy gdy jest zmienna geometria i wtedy steruje łopatkami więc poczekajmy aż sie ktoś wypowie na temat tego sipnika i tej turbiny bo nie wziąłem pod uwage jaki masz silnik a myślałem, że chodzi o PD ze zmienną geometrią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gruszka jest od dołu nie zamieściłem zdjecia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłopie rob turbine a nie szukaj dziury w całym!!!! masz żle wyregulowane turbo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności