Skocz do zawartości
Gość pazder

Spryskiwacze reflektorów B5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stosuj tam żadnego wd-40 bo całkiem je uwalisz. Którędy wycieka płyn? Dyszą czy może otworem w korpusie? Chcesz dać pod ciśnieniem płynu, tzn? A w układzie na aucie nie ma ciśnienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jest cisnienie ,lecialo mi z dysz byly uszkodzone i myslalem ze to byla przyczyna a okazuje sie ze dalej lecii no i dowiedzialem sie sa zaworki dlatego mi wylatuje ten plyn ... przez te wlasnie dysze ,przez nic innego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś dysze i nadal leci? Oczywiście dysze masz na myśli końcówki, nie tłoczek spryska? Dziwne... A co z oringami na połączeniu dyszy z tłoczkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dysze i oringi sa nowe leci z nich bo ten zawor zwrotny nie dziala dlatego cisnie caly czas plyn...

a gdzie wogole jest ten zaworek ?moze gdzies na przewodzie moglbym dodatkowo taki zaworek dodac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dodasz na przewodzie to spryski wysuną się, psikną i się nie schowają. Spraktykowane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale mam problem ze spryskami lamp zalozylem uzywane ale pryskaja bardzo slabo. Nie mam zaworu spietrzajacego czy to jest tym spowodowane? prosze szybka odpowiedz fura rozebrana i nie ma czym latac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak słabo psika to albo pompka albo same spryski, membrana/sprężyna w spryskach robi za zawór cisnieniowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego. A powiec mi czy jak nie bede mial tego zaworu to moze byc przyczyna? Pompke przekladalem z drugiego auta i bylo troszke lepiej ale nie to co powino. A i czy te spryski sa rozbieralne zeby ewentualnie cos wymienic? Oringi w nich wymienione. I jeszcze jedno dmuchajac w wezyk od pompki do wtryskow leci z nich powietrze czy tak powinno byc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dmuchajac w wezyk od pompki do wtryskow leci z nich powietrze czy tak powinno byc???

 

Nie trzymają ciśnienia i dlatego słabo to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. Zamawiam dwa nowe w aso moze sie wykosztuje ale bede pewny ze beda dzialac.:) jeszcze raz dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedzcie mi na pytanie wszystko założone jak trzeba to samo z instalacja dziala wszystko prawie jak powinno ale jest jedno ale nie wysuwają sie do końca i nie spryskują po podłączeniu pompki bezpośrednio wszystko śmiga jak trzeba dodam ze nowa pompka i przekaźnik. Gdzie szukać problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadek napięcia na instalacji, albo zbyt cienkie przewody albo gdzieś coś słabo styka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szczelności i odpowietrzeniu. Wyciagnij recznie dalszy spryskiwacz i uruchom pompke. W ten sposób pozbędziesz się powietrza z układu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś u mnie same się odpowietrzają, nie trzeba nic ciągać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje nowe też, ale taki zabieg kilku pomógł w rozwiazaniu problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi także cieknie spryskiwacz i da się go naprawić? Czytam i czytam i w końcu nie wiem. Może ktoś napisać co tam trzeba zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że działa tylko jeden spryskiwacz, znaczy oba się wysuwają ale PSIK robi tylko jeden. Rozkręciłem, przeczyściłem i dalej psika jeden.

 

- Jaka może być tego przyczyna?

 

- Jak ustawić je aby psikały dokładniej na reflektor?

Edytowane przez adrian15x1
błąd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strumień ustawisz w samej głowicy spryskiwacza używając np. wiekszej igły. A co do działania tylko jednego spryska to sprawdź wydajność pompki może zbyt male cisnienie daje. Przytrzymaj sprysk ktory działa aby sie nie wysunął i zobacz czy ten drugi sie uruchomi prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, penie już gdzieś było ale nie mogę znależć, czy spryskiwacz lamp w B5 po lifcie (2004)jest taki sam po prawej i lewej stronie? Chodzi mi o mocowanie. Na aledrogo itp . sprzedawane sa jako prawe i lewe ale to prawe często sa tansze :) nie wiedzieć czemu. W moim pasku nie było lewgo od kiedy go mam więc nie ma jak porównać. Z góry dziekuje za podpowiedż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy :cool

Zabieram się do montażu spryskiwaczy w przedni zderzak do b5 fl.

Oryginalnie nie mam sprysków a chciałbym je jakoś dopasować. czy może ktoś poratować zdjęciami kto montował lub jak to wygląda oryginalnie.

Spryskiwacze słyszałem żeby kupić takie:

allegro.pl/show_item.php?item=4218726407

co o tym sądzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności