Skocz do zawartości
B&J

Bląd kodowania Radia

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoże ktoś naprawić ten błąd radio RCD310 passat b6 1.9 2007r. 4 głośniki i subwoofer

 

image.png

43383562_2293222964040141_5410439284240941056_n.jpg

43447352_2293222844040153_2952120877275152384_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wejść w długie kodowanie i wprowadzić wszystkie opcje, które masz u siebie dostępne.

Zapewne ustawiło Ci same 000000000000 po aktualizacji oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że ma kodowanie 0022200. Na sam początek sprubowal bym kodowania 0042404. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety tego kodowania nie przyjmuje ,,Kodowanie poza zakresem'' 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio to rcd300 a nie rcd310  wydaje mi się

Kodowanie  powinno być    0042400

Mozesz spróbowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo  ,,Kodowanie poza zakresem'' próbowałem  inne tez nie wchodzą , Radio uszkodzone ? tylko ze wszystko normalnie działa sterowanie z kiery , zestaw głośnio mówiący itd... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w Google i ja jednym z forum znalazłem kodowanie 0020200 i było bez błędów, a zaś w innym poście gość miał kodowanie 0040400 i miał błąd kodowania także sprubowal bym jeszcze to pierwsze 0020200. A jeszcze taki mały pomysł żeby może wejść najpierw w dostęp upoważniony a dopiero potem sprubowac zmienić kodowanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tych kodów nie przyjmuje jedyne co wchodzą to jest 0022201, 0022202, 0022203 ale i tak błąd złego kodowania występuje i dodatkowo czegoś tam jeszcze... , chyba nic z tym nie da rady...

Moze to od subwoofera ? mam go podłączone przez takie ustrojstwo :

image.png.951c5232d7ec6ad3fca7c58a7b52c3f8.png

 

Cytuj

A jeszcze taki mały pomysł żeby może wejść najpierw w dostęp upoważniony a dopiero potem sprubowac zmienić kodowanie. 

Jak to zrobić naprowadzisz ?

 

Edytowane przez B&J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz w 56-radio potem w dostęp upoważniony-16 i poczekaj chwilę jak wejdziesz w ten blok jak się wyświetli security code to wpisz jaki podpowie vcds jeżeli nic nie wyświetli to znaczy że nie ma. 

A tym subem to powiem Ci ze nie wiem wątpię żeby przez to wyświetlało błąd złego kodowania. 

Jeszcze znalazłem takie kodowanie na innym forum 0022400 i 0012400 i 0010400

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety kody nie wchodzą a ,,dostęp upoważniony'' nie posiada security code

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi się już pomysły wyczerpały. Choć widzę że używasz VCDS AKP 17.8 Pl a gdy kupowałeś pewnie dostałeś i wersję angielską i może na niej na wersji angielskiej sprubuj zmienić kodowanie, jeszcze takie coś mi przyszło na myśl. Bo raz czytałem na forum że z kablami z Chin czasem jest problem właśnie z kodowaniem. Czasem trzeba bo 10 razy to samo kodowanie wprowadzać. 

Edytowane przez Matiz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok spróbuje pobawić się wersją en może coś da a jak nie to w D... z tym, najważniejsze ze wszystko działa prawidłowo :)
Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, B&J napisał:

ok spróbuje pobawić się wersją en może coś da a jak nie to w D... z tym, najważniejsze ze wszystko działa prawidłowo :)
Dzięki za pomoc

Albo na innym kablu u znajomego mechanika czy jakiegoś kolegi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pytanie czy mogę jakoś samemu uzyskać kod do radia RCD 300 VWZ1Z2 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności