Skocz do zawartości
ostryvw

Passat B8 variant 2014r przeciek wody

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc: Przy silnej ulewie woda ściekająca po szybie przedostaje się przez tylne prawe drzwi do wewnątrz passat b8 variant kombi. Rozebrałem boczek tapicerki, zauważyłem, że woda dostaje się przez otwór zatrzasku boczku tapicerki nad głośnikiem. Jak można usunąć ten nieszczęsny przypadek? Z góry dziękuję.

20181003_045936.jpg

20181003_045907.jpg

20181003_045852.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ostryvw napisał:

Proszę o pomoc: Przy silnej ulewie woda ściekająca po szybie przedostaje się przez tylne prawe drzwi do wewnątrz passat b8 variant kombi. Rozebrałem boczek tapicerki, zauważyłem, że woda dostaje się przez otwór zatrzasku boczku tapicerki nad głośnikiem. Jak można usunąć ten nieszczęsny przypadek? Z góry dziękuję.

20181003_045936.jpg

20181003_045907.jpg

20181003_045852.jpg

Na samym dole drzwi jest odpływ wody zobacz czy jest drożne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem odpływ wody w drzwiach na samym dole drożny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może wśród forumowiczów jakiś serwisant z vw, który poda receptę na tą przypadłość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pitole. To jest nie usunięty problem z b5. Uszczelka do okien u mnie zalatwila sprawe w b5. Moze u ciebie tez przecieka na styku blachy z drzwiami i sie uszczelka albo zle ułożyła albo jest nadkruszona, ale auto za mlode.

Rozwiazales problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Rozwiazales problem?

Bo u mnie niestety to samo passat b8 2015 variant:/

Dzięki z góry za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności