Skocz do zawartości
Majkel2017

Android + System VW na oryginalnym wyświetlaczu - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Standardowy system nie spełnia do końca moich oczekiwań. Grzebałem w internetach i znalazłem urządzenie dodające system android do standardowego wyświetlacza w Passacie B8 - zapewne działa też w innych pokrewnych.

Oryginalny system VW zostaje i działa jak wcześniej.

Wydaje mi sie to niezłą opcją , bo zyskujemy mapy google, yanosika, i co dusza zapragnie a jest na androidzie. Dodatkowo jest slot SIM więc wyglada na to, że i sieć WI FI z dostępem do netu pojawi się w aucie.

Zerknijcie proszę i napiszcie co o tym sądzicie.

Link do prezentacji jak to działa

Link do Ali... gdzie jest opis i możliwość zakupu.

Osobiście poważnie rozważam zakup. Jeszcze poszperam może znajdę jeszcze lepszą opcję.

Pozdrawiam,

M

 

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Majkel2017 napisał:

Cześć,

Standardowy system nie spełnia do końca moich oczekiwań. Grzebałem w internetach i znalazłem urządzenie dodające system android do standardowego wyświetlacza w Passacie B8 - zapewne działa też w innych pokrewnych.

Oryginalny system VW zostaje i działa jak wcześniej.

Wydaje mi sie to niezłą opcją , bo zyskujemy mapy google, yanosika, i co dusza zapragnie a jest na androidzie. Dodatkowo jest slot SIM więc wyglada na to, że i sieć WI FI z dostępem do netu pojawi się w aucie.

Zerknijcie proszę i napiszcie co o tym sądzicie.

Link do prezentacji jak to działa

Link do Ali... gdzie jest opis i możliwość zakupu.

Osobiście poważnie rozważam zakup. Jeszcze poszperam może znajdę jeszcze lepszą opcję.

Pozdrawiam,

M

 

Rozumiem że masz discover pro ?

Jeżeli tak , to tańszą opcją jest podłączenie telefonu przez android auto ,lub zakup sony xperia i podłączenie go przez mirrorlink , osiągniesz to samo tyle że za dużo mniejsze pieniądze .  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności