Skocz do zawartości
Burtosz

Moc seryjnych głośników B6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko odnośnie seryjnych głośników w Passacie B6 ponieważ obydwa głośniki z przodu mi padły a z tyłu mam dokładane głośniki Marki Pioneer 280w (model TS-G173CI).

I zastanawiam się czy kupić seryjne głośniki na przód czy znaleźć też coś z Pioneera lub czegoś innego? Tak do 300-400zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz coś na przód? Kup sprawdzone excursion sx-6c. Te fajnie grają, nawet dają radę pod radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę musiał coś przerabiać? Czy P&P wejdzie?

Tak wgl to widziałem Cie na Luckymotion :D. Passat robi robote :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydadzą się jeszcze dystanse z mdfu, trochę śrubek i nakrętek i chyba w zasadzie tyle. Wiele z tym roboty nie ma. O, można dać trochę sylikony między dystans a blachę, z tego co pamiętam to chyba przy głośniku jest jakaś uszczelka.

Dzięki, po zimie jak ogarnę auto lakierniczo i zrealizuję parę pomysłów będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki super dzieki za odpowiedz i pomoc w wyborze :D.

To powodzenia w dalszych modyfikacjach i do zobaczenia na zlocie :D. Może uda się jakieś zdj zrobić razem GTRków ?. Chociaż mój to narazie nie ma podjazdu do Twojego haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się ori dynaudio grają BDB :) Wystarczy tylko wyciszyć drzwi mieć wzmacniacz ori Dynaudio i z tego co zauważyłem najlepiej grają na RNS 510 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensowna jest wymiana seryjnych glosnikow na excursion??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się budżet na nieco więcej niż używana seria to owszem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja mama ma polo z tego samego roku co mój  passat, i audio jest o niebo lepsze (fabryczne). Chciałabym  zeby na takim samym poziomie gralo u mnie. Radio mam te najslabsze, z tylu brak głośników.  Polecisz jakis set do zalozenia? Głośniki do 200 za sztuke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sprawdzone excursion. Za 300zł kupisz zestaw na przód, pod wzmacniaczem ten zestaw pokaże zdecydowanie więcej, ale daje radę pod samym radiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2018 o 12:13, buncol90 napisał:

https://allegro.pl/excursion-sx-6c-glosniki-165mm-z-nowymi-membranami-i4831424753.html

To bedzie dobre? Jesli tak cos jeszcze do tego trzeba? Dysstanse?

Jeszcze dystanse do B6, śruby, nakrętki i podkładki. No i oczywiście piwko aby robota dobrze szła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności