Skocz do zawartości
Gregory Tcz

Fotele ustawiane elektrycznie - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wymianie foteli przednich, mam problem z fotelem pasażera, fotel kierowcy działa bez zarzutu. Stary fotel pasażera był w połowie elektryczny, a nowy ma pełną elektrykę...i po wymianie wogóle nie funkcjonuje oraz pali się na zegarach błąd poduszki powietrznej.....być może sprawa sprowadza się do braku bezpiecznika  w skrzynce odpowiedzialnego za elektrykę fotela ? 

Jeśli jest forumowicz, który ma w pełni elektryczne fotele przednie to prosiłbym o zrobienie zdjęcia skrzynki bezpiecznikowej, porównam z moją skrzynką i być może dojdę którego bezpiecznika w mojej skrzynce brakuje :pomysl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poduszka wyświetla błąd, bo podczas rozłączania elektryki foteli powinien być rozłączony wcześniej akumulator na cały czas tej operacji, aż do ponownego podłączenia nowego fotela z poduszką. Natomiast prawy fotel jak wcześniej nie miał elektryki to może nie mieć odpowiedniego sterownika lub trzeba uruchomić tą funkcję przez VCDS, ale tego już nie wiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.10.2018 o 17:03, [email protected] napisał:

Poduszka wyświetla błąd, bo podczas rozłączania elektryki foteli powinien być rozłączony wcześniej akumulator na cały czas tej operacji, aż do ponownego podłączenia nowego fotela z poduszką. Natomiast prawy fotel jak wcześniej nie miał elektryki to może nie mieć odpowiedniego sterownika lub trzeba uruchomić tą funkcję przez VCDS, ale tego już nie wiem... 

Odnośnie poduszki powietrznej to podejrzewałem, że to tak właśnie wygląda..ale to po fakcie......jeśli chodzi o elektryke fotela, to w starym fotelu miałem to kółko z elektrycznym ustawianiem góra/dół ,a w nowym fotelu doszła regulacja przód/tył i raczej będzie to trzeba zaprogramować za pomocą vcds....napiszę jak ogarnę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Problemu jeszcze nie rozwiązałem, czy jest może na tym forum osoba z okolic Tczewa lub Gdańska, która posiada kompa z oprogramowaniem VCDS...? i potrafi zaprogramować fotele elektrycznie ustawiane? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności