Skocz do zawartości
Gość ggrzegorz

spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ggrzegorz

witam !! mam pytanie ,zaraz po zmianie biegu jak docisne ciut mocniej gazu niewielkimi przerwami spada moc itroszke mi sie dusi ( perzerywa) na lpg bardziej na benz mniej. nie dawno wymieniłem przewody wys. napięcia bo w nocy było widac niebieskie błyski koło przewodów na kopułce troche pomogłlo ale nie do końca myśle teraz o wymianie kopułki ale wole wcześnij sie was doradzic co o tym myślicie ,. dziękuje za komentarze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek

Miałem podobny objaw jak padała lambda.Masz instalacje gazową z silnikiem krokowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrzegorz
Miałem podobny objaw jak padała lambda.Masz instalacje gazową z silnikiem krokowym?
tak mam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Debel_007

Witam ja mam taki sam problem tyle ze tylko na gazie.Jak dam gaz do spodu samochód się dusi a jak mnie toprzyspiesza w miare normalnie pojerzewam ze ma za duzo wtryskiwanego gazu i go nie przepala.Choc musze jeszcze zapłon ustawic i wtedy sobie wszystko rozpatrze jak się sprawa faktycznei ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrzegorz
Witam ja mam taki sam problem tyle ze tylko na gazie.Jak dam gaz do spodu samochód się dusi a jak mnie toprzyspiesza w miare normalnie pojerzewam ze ma za duzo wtryskiwanego gazu i go nie przepala.Choc musze jeszcze zapłon ustawic i wtedy sobie wszystko rozpatrze jak się sprawa faktycznei ma
daj znac jak jak bys mial poprawe pozdr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choc musze jeszcze zapłon ustawic i wtedy sobie wszystko rozpatrze jak się sprawa faktycznei ma

 

czy w tym motorze ustawia sie zapłon ???????????? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pszemek
czy w tym motorze ustawia sie zapłon ????????????

W RP się ustawia.

 

ggrzegorz, proponował bym sprawdzić lamdę.Podjedź do dobrego serwisu lub do gazowników z kompem a jeśli masz multimetr możesz sprawdzić ją samemu.Trzeba rozgrzać silnik, + miernika podłączyć to wyjścia sondy (nie odłączonej od komutera!) minus na masę i obserwować zmiany napięcia.Powinno zmieniać się od ~0,1V do ~0,9V mniej więcej co sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ggrzegorz

dzięki PRZEMEK za podpowiec okazało sie ze sonda L. i świece są do wymiany ,jest juz ok. wiaterek mknie jak trzeba :hurra: POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki silnik?

Na pewno Ci odpisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności