Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam Jestem nowym , wiec proszę o wyrozumienie , szukałem na ten temat i już zgłupiałem posiadam Passata b6  od 2 miesięcy gdy kupowałem go sprzedawca powiedział ze muszę mieć specjalna kartę zęby połączyć tel (teraz wiem ze to kłamstwo ) 

a teraz tak radio posiadam takie db1d30396b3111e8med.jpg

 , kierownice   1158041f93563118med.jpg

na na suficie mam takie przyciski 52393437e08ed151m.jpg

moduł    16297c0d3eb51f51med.jpg

wybierając na kierownic przycisk  phone wyskuja mi takie komunikaty : 1328e616d8689546med.jpg

2a80f6ea30c5c1f4med.jpg

 

BT widzi mój tel ale nie chce się z nim połączyć b4f9ff2ff02dd3c1med.jpg

ale moj tel nie widzi BT , moze jest ktos mi wstanie powiedzieć ( wytłumaczyć ) ja sparować tel. z samochodem.

Jeśli złamałem lub napisałem  cos nie tak z regulaminem proszę napisać prv poprawie i posił bym nie kasować tematu (pisss)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem podobny moduł premium i mi działał tylko Samsung z tym starym modułem i niektóre telefony które miały funkcje rsap, obstawiam że u CB będzie podobnie. Ale w przypadku Samsunga to telefon też nie widział samochodu, a laczylem się tak że wyszukiwalem swój telefon z pozycji mfa gdy znalazł to z kiery kliknąłem na niego potem connect i na telefonie mi się pokazała prośba o sparowanie z vw Phone, co telefon się zapytał to wszystko dawałem na tak i się połaczylo wraz z udostępnieniem karty sim i książka telefoniczna. Niedawno wymieniłem moduł na nowszy i mój Huawei p9 działa a wcześniej się nie łączył wogule. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jaki kupiłeś moduł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem moduł 3c8035730D ale nie wiem czy on będzie działał z czerwonymi zegarami bo pół roku przed wymianą modułu bluetooth wymieniłem zegary na białe i na białych działa. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytul nie trzyma poziomu, problem juz poruszany i jest od tego inny watek. .

zamykam tym razem bez ostrzezenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności