Skocz do zawartości
vwadamo75

passat b5 98r problem z nowym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przez 3h studiowałem wszystkie możliwe posty na temat kłopotów z zamkami w b5 ale nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Jest w sumie ogólnie znany czyli odbijający do połowy zamek - rygiel i prawidłowo działający po powtórnym zamknięciu/otwarciu z pilota. Problem w tym że z automatu nic nie robiąc zakupiłem nowy zamek (zamiennik) i po jego zamontowaniu problem nie zniknął. W związku z tym udało mi się kupić zamek oryginalny VW NOWY i również ta sama sytuacja. Wszystko w module komfortu działa idealnie poza tym jednym zamkiem który mimo iż jest nowy odbija tak jakby nie do końca zamykał i nie do końca otwierał. Generalnie wygląda to tak że po naciśnieciu w pilocie zamknij wszystkie zamki sie zamyjkają a ten lekko drgnie i po 1,5s kiedy wszystko juz pozamykane on dostaje sygnał i raz na dwa zamknięcia domknie/schowa rygiel. Tak jakby dostawał sygnał z opóźnieniem i co drugie zamknięcie reaguje prawidłowo przy czym jak już zamknie dobrze to znowu nie otworzy za pierwszym razem a dopiero za drugim. Masakra z tymi drzwiami. Wszyscy piszecie o podobnych zachowaniach i zimne luty itp ale ja wymieniłem pod rząd już dwa nowe zamki z czego jeden oryginalny i dalej to samo. 

pozdrawiam i proszę o pomoc w czym problem? 

Adam  tel603441374 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otwieraj puche z modułem komfortu i sprawdzaj wtyczki oraz samo moduł zielone naloty (utlenione wtyczki) jak nie to wymień sam moduł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności