Skocz do zawartości
eldo

Podwójna blokada funkcja SAFE - jak wyłączyć ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy moze mi ktoś wytłumaczyć jak wyłączyć podwójna blokade bo to co napisali w instrukcji wg mnie troche sensu nie ma. Jak mam właczyc zapłon bedac na zewnatrz auta zamknietego ? Chyba ze ja czegos tutaj nie rozumiem :) 

32B7A46D-1927-4856-9A0D-A93DD7E2A00E.jpeg

4193520A-A2AD-454D-80B1-D329642BC04F.jpeg

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie miał z tym do czynienia ? ? no nic moze w aso beda umieli przetłumaczyć z polskiego na polski techniczny instrukcje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie czynności wykonaj nie wysiadając z samochodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, mgrzech1 napisał:

wszystkie czynności wykonaj nie wysiadając z samochodu

Probowałem ale bedac w samochodzie przez otwarte okno nie działaja czujniki w klamkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a co w tym trudnego? Naciskasz dwa razy w pilocie wskazany klawisz, następnie dwa razy dotykasz na klamce przycisk na zewnętrznej stronie (nie pokazaleś str 54 z instrukcji), wsiadasz do auta i włączasz zapłon, nastepnie naciskasz przycisk ze str 54 instrukcji.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tym trudnego ze jak nacisniesz 2x zewnetrzny sensor na klamce masz zamkniete dzwi i nie ma jak wejsc do auta zeby wlaczyc zaplon :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, eldo napisał:

To w tym trudnego ze jak nacisniesz 2x zewnetrzny sensor na klamce masz zamkniete dzwi i nie ma jak wejsc do auta zeby wlaczyc zaplon :) 

 

1 godzinę temu, eldo napisał:

Probowałem ale bedac w samochodzie przez otwarte okno nie działaja czujniki w klamkach. 

Od środka, podobno masz okno otwarte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze tak, jak by sie dało wyłaczyc ta funkcje wg opisu z instrukcji nie pisał bym tego tematu chyba że ja czegoś tutaj nie rozumiem i robię źle ? :) 

Wg tego co jest napisane podczas jednego z etapów trzeba wejsc do auta przez zamkniete dzwi bo jak inaczej zrozumieć wykonanie czynności załaczenia zapłonu po wcześniejszym zamknięciu dzwi?.

Nie da sie wykonac tych czynnosci ze srodka poniewaz nie reaguje sensor w klamce jak kluczyk znajduje się wewnatrz auta. Byc moze do tego sa potrzebne dwie osoby z dwoma kluczykami nie wiem, jak jest instrukcja kurde to chyba powinno dac sie to wyłaczyc wg opisu co nie ? :)  

Dobrze by było żeby sie wypowiedział ktoś kto to wyłaczył i najlepiej jeszcze żeby wiedział jak to zrobił :) 

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji jest napisane wyraźnie, że trzeba wykonać jedną z podanych czynności (w zależności od wyposażenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności