Skocz do zawartości
grzesiek_9

Przebita opona

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze czy któryś z Was miał przebitą oponę która powinna się sama zasklepić a tego nie zrobiła. Serwis wskazał mi jedyne rozwiązanie- zakup nowej opony w moim przypadku pewnie dwóch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przypadkiem ubezpieczenia na opony?  Ja teraz dokupowałem zimówki wraz z autem (dali mi dobrą cenę) i dostałem 3 lata na te, a w momencie odbioru sprzedawca mówił, że na te założone oryginalnie jest chyba rok. Możesz zweryfikować w ASO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weryfikowałem, auto kupiłem w listopadzie i twierdzą ze nie ma gwaranacji

77A9EA0E-A6BE-414C-9101-4E6825147BAC.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko to nie gwarancja a ubezpieczenie - 2 różne rzeczy. Ja bym radził się uprzeć, że sprzedawca mówił, że jest roczne ubezpieczenie na opony, które były na samochodzie. Mnie tak powiedział, więc wątpię, że w tej sytuacji było inaczej. Nie reklamuj, że opona nie zadziałała, tylko z ubezpieczenia, ze po prostu została uszkodzona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Narazie jest przepychanka. Dealer twierdzi że ubezpieczenia są od marca 2018. Spróbuje zareklamować do volkswagena. Narazie mam jeszcze zapas. Wkurzony jestem że na każdym kroku chcą się wykręcić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Pisz i weryfikuj. Nie ma co odpuszczać. Powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie problemu za 70zł. Tylko serwis vw podjął się naprawy. Oczywiście podwykonawca serwisu. 

042129DC-0B5F-43D8-A757-FEA33B1108B7.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kołek, albo raczej 3 kołki. Spora ta dziura. Hmmm. Ja bym się trochę bał prędkości autostradowych. Rozumiem, że nie udało się z ubezpieczeniem?

Edytowane przez Hala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W programie "101 napraw" (na tvn turbo) Grzesiek Duda robił test takich samouszczelniających się opon i z tego co pamiętam jak wbijał ostre narzędzie to okazało się, że otwór do 6 mm jeszcze się uszczelnił, ale powyżej już nie dało rady... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności