Skocz do zawartości
biokd

Przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, czy ktoś z Was przyciemnial szyby? CAR SPA ma taką usługę (od 450zl). Mam B8 bez przyciemnianych szyb, a widzę, że jest to niezbędne latem przy dziecku:) 

Sprawdzam też w CAR SPA szczegóły czy takie przyciemnianie jest ciemniejsze niż fabryczne (bo fabrycznie to słabo są przyciemniane szyby w B8) i czy nie traci się wtedy gwarancji? Ktoś może próbował taka usługę w CAR SPA lub gdzie indziej (np w Krakowie)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też nie mam przyciemnionych, ale natknąłem się na coś takiego:
https://allegro.pl/zaslonki-dedykowane-do-vw-passat-b8-sedan-2014-i6080475176.html

kupiłem, zamontowałem i jest OK.

-wychodzi to taniej niż przyciemnienie, sam montujesz

-bez rozkręcania tapicerki

-możesz bez problemu odsuwać szybę i działa wtedy jak moskitiera 

-z zewnątrz wygląda jak przyciemnienie, od środka wydaje się że dalej lepszy efekt przyciemnienia niż folia

 

ogólnie jestem zadowolony i polecam ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wybieram w Krakowie. Znajomy ma sprawdzoną firmę i też jedzie z kolejnym autem. Może połączymy siły i coś stargujemy?

Robią ponoć spoko i na foliach 3M. Widziałem efekt i jest fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe te zasłonki, łatwo się to zakłada/ściąga? Niebawem rodzi mi się młody, a nie chcę zakładać bieda zasłonek na przylepce z biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łatwo się zakłada i ściąga. są takie uchwyciki które ładnie wchodzą pod uszczelkę wewnętrzną. 

możesz zamówić przez internet jak Ci się nie spodoba to oddasz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kombi najlepiej montuje się siatki do tylnych bocznych okien, bo tam są wciskane bez żadnych uchwytów, tylko są wciskane.

Mocowanie pozostalych siatek jest na blaszki i moim zdaniem jest kiepskie, ale siatkę na klapie bagażnika trzyma, czasami tylko blaszka ktoraś spadnie przy zamykaniu bagażnika. O mocowaniu w drzwiach się nie wypowiem, ani na temat tego, czy taka siatka utrzyma się podczas jazdy przy opuszczpnej szybie, bo w drzwiach mam fabryczne roletki.

Natomiast w sloneczne dni siatki spelniają swoje zadanie, przy okazji trochę hamuje wzrok ciekawskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam te siatki. W takiej Chorwacji czy Czarnogórze jeździłem z założonym siatkami oraz roletami (na dodatek z przyciemnianymi szybami) :) w komplecie dawało to radę 

Edytowane przez Macmaciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Hala napisał:

Ja się wybieram w Krakowie. Znajomy ma sprawdzoną firmę i też jedzie z kolejnym autem. Może połączymy siły i coś stargujemy?

Robią ponoć spoko i na foliach 3M. Widziałem efekt i jest fajnie.

W CAR SPA w Tychach też robią folię. Cena dla B8 w sedanie to 819 zl. Ile by wyszło w tej sprawdzonej firmie w Krakowie i co to za firma? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, biokd napisał:

W CAR SPA w Tychach też robią folię. Cena dla B8 w sedanie to 819 zl. Ile by wyszło w tej sprawdzonej firmie w Krakowie i co to za firma? :)

Znajomy mi przesyłał namiar. Firma Stick. Będę się kontaktował z nimi. Znajomy ma do zrobienia Golfa Variant, ja Passata sedan. Wiem, że za Octavię IIfl w kombi płacił 400zł. Zainteresowany? Pytać o 2 Passaty i Golfa? Masz sedana czy kombi?

Edytowane przez Hala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hala napisał:

Znajomy mi przesyłał namiar. Firma Stick. Będę się kontaktował z nimi. Znajomy ma do zrobienia Golfa Variant, ja Passata sedan. Wiem, że za Octavię IIfl w kombi płacił 400zł. Zainteresowany? Pytać o 2 Passaty i Golfa? Masz sedana czy kombi?

Mam sedana. Możesz pytać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, biokd napisał:

Mam sedana. Możesz pytać:)

Znajomy dzownił i przy 2 autach jest 450zł za Passata. Zapyta jeszcze o 3. Może będzie coś taniej ;)

 

1 godzinę temu, Hala napisał:

Znajomy dzownił i przy 2 autach jest 450zł za Passata. Zapyta jeszcze o 3. Może będzie coś taniej ;)

Nic nie zejdą więcej. Standardowo jest 500zł. Jak chcesz to prześlij mi dane to przy umawianiu podamy je żebyś rabat dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam założone te same osłonki co sadam1988 i sprawdzają się bardzo dobrze - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności