Skocz do zawartości
  • 0
Pawel4S

Tarcze hamulcowe Passat b7

Pytanie

Witam,

Ostatnio przeszukuję różne strony by dowiedzieć się jaki numer mają tarcze hamulcowe w moim passacie. Najczęściej po wpisaniu VINa dostaję informację: nie znaleziono nr VIN.

Czy ktoś z was jest w stanie sprawdzić jaki jest nr tylnych tarcz hamulcowych. Mój VIN to WVWZZZ3CZEE171962.

Z przodu tarcze mam zmienione, a ich nr 5Q0 615 301 F.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Zadzwoń do ASO i zapytaj. Takiej informacji udzielają yelefonicznie po VIN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tylna tarcza oryginalnie to 1K0615601AD. Wycofana i zamieniona na 5Q0615601G w 2017 roku.
Uprzedzając pytanie - klocki: 3AA698451.

Dnia 28.08.2018 o 17:19, Krawcol82 napisał:

Zadzwoń do ASO i zapytaj. Takiej informacji udzielają yelefonicznie po VIN.

O ile cenię Twój wkład w życie forum tak nie rozumiem czasami Twojej nadgorliwości - ten dział służy podawaniu numerów części. Jeśli nie masz ochoty dla kogoś tego poszukać to zwyczajnie się nie odzywaj. Nie sztuką jest mieć nabitych milion bezużytecznych postów.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Godzinę temu, radekrp90 napisał:

O ile cenię Twój wkład w życie forum tak nie rozumiem czasami Twojej nadgorliwości - ten dział służy podawaniu numerów części. Jeśli nie masz ochoty dla kogoś tego poszukać to zwyczajnie się nie odzywaj. Nie sztuką jest mieć nabitych milion bezużytecznych postów.

 

 

Nie nabijam postów, bo nie jest to moim celem. Również doceniam Twój wkład w forum, ale często niektóre pytania kojarzą mi się z patologicznym, bezmyślnym postępowaniem i klepaniem w klawiaturę.

Oczywiście, kto pyta, nie błądzi, ale niedługo zostaniemy zarzuceni pytaniami typu "gdzie znajdę papier życia"-to może skrajne porównanie, ale prawdziwe.

Jaki to problem zadzwonić do ASO i zapytać?

Jestem zwolennikiem nauki myślenia i radzenia sobie w życiu, a nie dawania eszystkiego na tacy... może stąd jestem przeciwnikiem pewnym programów z plusem.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Oczywiście do ASO zadzwonię (znajomy jest na urlopie), a ostatnio też mało czasu miałem żeby nawet komputer włączyć.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
24 minuty temu, Pawel4S napisał:

Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Oczywiście do ASO zadzwonię (znajomy jest na urlopie), a ostatnio też mało czasu miałem żeby nawet komputer włączyć.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

Przecież masz podane numery - nie musisz dzwonić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności