Skocz do zawartości
Natalia93

Trendine - Nawigacja Z Google Maps na ekranie. Da się?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zna jakiś sposób na "zrzucenie" obrazu z nawigacji (google maps) w trendline?

Z tego co wiem, do tego potrzeba jest Car-Net: App Connect - widok ekranu smartfona na ekranie nawigacji Discover Media. I niestety ta opcja w cenniku jest dla City, Comfrotiline i Highline - dla Trendline nie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Natalia93 napisał:

Czy ktoś zna jakiś sposób na "zrzucenie" obrazu z nawigacji (google maps) w trendline?

Z tego co wiem, do tego potrzeba jest Car-Net: App Connect - widok ekranu smartfona na ekranie nawigacji Discover Media. I niestety ta opcja w cenniku jest dla City, Comfrotiline i Highline - dla Trendline nie :(

Jak nie ma App Connect to nie ma opcji. Ja kilka dni temu dokupiłem app connect ale do wersji Highline bo nie zamawialem tego przy konfiguracji.

Nie lepiej kupić od razu przynajmniej Comfortline?:) chyba że masz ograniczenia finansowe i tylko gotówka ale opcje kredytowania są całkiem ok i lepiej zainwestować od razu w Highline :)

Edytowane przez biokd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Natalia93 napisał:

Czy ktoś zna jakiś sposób na "zrzucenie" obrazu z nawigacji (google maps) w trendline?

Z tego co wiem, do tego potrzeba jest Car-Net: App Connect - widok ekranu smartfona na ekranie nawigacji Discover Media. I niestety ta opcja w cenniku jest dla City, Comfrotiline i Highline - dla Trendline nie :(

Jeżeli mówimy o b8 to możliwość jest przez podłaczenie smartfona przez usb i funkcje mirrorlink lub nowsze auta przez android auto , ale tu uwaga nie wszystkie smartfony są obsługiwane (lista obsługiwanych jest na stronie vw ale tylko .de).

Car netu nie testowałem bo jest to płatne wiec po co płacić za coś co można mieć za darmo ,ale z tego co widze jest jakaś możliwość połączenia z google w discover pro.

 

Ew. Zewnętrzny moduł z funkcją mirror link ale raczej nie bedzie obsługi przez fabryczny ekran auta

Edytowane przez Marek3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marek3 napisał:

 

Car netu nie testowałem bo jest to płatne wiec po co płacić za coś co można mieć za darmo ,ale z tego co widze jest jakaś możliwość połączenia z google w discover pro.

Car net jest za darmo przez pierwsze 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, biokd napisał:

Jak nie ma App Connect to nie ma opcji. Ja kilka dni temu dokupiłem app connect ale do wersji Highline bo nie zamawialem tego przy konfiguracji.

Nie lepiej kupić od razu przynajmniej Comfortline?:) chyba że masz ograniczenia finansowe i tylko gotówka ale opcje kredytowania są całkiem ok i lepiej zainwestować od razu w Highline :)

zdradzisz ile ta przyjemność cię kosztowała? I czy jesteś zadowolony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ten wątek 

Dołożenia App Connect kosztowało mnie 1200zl jestem zadowolony bo jak zrootujesz tel i zrobisz wszystko jak to opisał Dean w wątku, który podałem (do iPhone i CarPlay jest osobny watek) to wszystko śmiga elegancko. Glownie mi chodzilo o mapy googla bo te od VW sa do tylca. Ja zrootowalem stary tel bo w obecnym obawiam się że coś spieprze a root często wiąże się z utratą gwarancji telefonu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności