Skocz do zawartości
JarekOgnik

Muzyka z bluetooth z RNS 300 (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdziłem we wrześniu, okazało się, że moduł jest wypięty przez poprzedniego właściciela. Po wpięciu okazało się, że robi się zwarcie mianowicie na radiu napis BT zaczyna migać i co chwilę przerywa muzykę. Sprawę sobie odpuściłem, lecz coraz bardziej zaczyna mnie denerwować brak bluetooth w radiu więc stwierdziłem, że pora naprawić. Co może być tego przyczyną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, podpinam się do tematu.

Jaki moduł-adapter BT do rns 300 (jednokolorowy) w VW Passat b6, 2007, czyli mój, w opisie.

Najlepiej taki podpinany do kostek tylnych radia, który pokazuje informacje na wyświetlaczu. Podsuńcie pomysły proszę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

odświeżę i podepnę się pod temat.

Posiadam radio RNS 300 w Passacie z 2007r z modułem Nokia 3C0 035 729 F oraz oryginalny uchwyt na telefon (jakiś stary nokia) z wbudowanymi złączami (nie widzę na nim modelu). Poczytałem to forum i znalazłem podpowiedź w postaci VW Touch Adapter Moduł Bluetooth 3C0051435TB ale wyceniane na 500zł to dla mnie zbyt droga zabawka, dlatego mam pytanie:

Czy jeśli wymienię moduł pod siedzeniem pasażera np. na 3C0 035 730B to będę miał możliwość podłączenia smartfonu po bluetooth czy muszę jeszcze coś dokupić ? Nie wiem czy moje radio się też do tego nadaje.

Ewentualnie poprosze o inne podpowiedzi bo może źle szukam. Zależy mi głównie na odtwarzaniu dźwięku z tel  np. ze spotify (potrzebne mi to do nauki języka), przy czym jeśli by zadziałały również rozmowy tel byłoby to też mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności