Skocz do zawartości
dirve

Zamiana radia Discovery z 2016 na 2017/2018

Rekomendowane odpowiedzi

A jaki jest numer tego radia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Podczepię się pod temat. W moim MY2015 mam DM Pro w wersji z 2015r a w schowku jednostkę z 2 kartami SD, chciałym wymienić ją na wersję z otworem na sim.

Czy taka modyfikacja zapewni internet do jednoski oraz umożliwi rozmowy telefoniczne? Pewnie potrzebna będzie antena ale czy coś więcej?

 

Pozdr,

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dean, czy udało Ci się ogarnąć temat? Także chciałbym przeprowadzić taki zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**** tam, sam byłem z MIb-em na ochrone  i zrobili w ASO bez najmniejszego problemu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Major pojechałeś do ASO ze swoim MIBem? Ile za to policzyli? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

123zł o ile pamietam, tyle za zdjecie CP wzieli , gdzie mam Fvat na to 

miałem swojego DP  1 gen  który miał wszystko aktywne, powiedziałem ze mają tylko CP  zdjąć , bez żadnego dopasowywania czy adaptacji , siedziałem obok kolesia,  click i po sprawie , sam sobie poskładałem 

jeszcze koles  kabel  LVDS    docinał (sledzie we wtyczce) bo miałem zwykłe radio a tam wtyczka się zmieniła, 

 

IMMO jak licznik, ecu itp . nie zrobią z używanego (miałem tez licznik ze sobą , legalny ), ale radio bez problemu 

byłem w ASO Bednarek w Łodzi 

Edytowane przez Major

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się ile aktualnie kosztuje wymiana MIB 2 na MIB 2,5 (z ekranem 9.2 cala) i gdzie można to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobić możesz sam bez większego problemu. Koszty są różne w zależności kto ile przycina na marży itd. Mogę załatwić jednostkę 2,5 z wyświetlaczem 9.2 za około 1450€. Wszystko fabrycznie nowe i dodatkowo jednostka ma wszystkie funkcje aktywne tj appconect, mapy itd. Carnet dodatkowo płatny 200€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio bawilem sie nowym discover pro...i fakt jest ladniej...ale obsluga moim zdanime jest gorza vs starsze discover pro...no i to palcowanie sie ...  massakra.

 

Dzieki temu wybilem sobie z glowy wydania 5k ponad na wymiane,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się z pytaniem, czy jest jakiś sposób aby na DP z 2015  działało Carplay, jedynie na tym mi zależy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mamy swojego człowieka, gdzie można zrobić podmiankę z DP2015 8' na DP2018 9,2' ?

Chodzi o zdjęcie ochrony komponentu i kodowanie do auta.

Nowe graty juz mam , a DP2015 które mam obecnie będą do odsprzedania (panel+ramka+jednostka)

Najchętniej woj Kuj-Pom, Pomorskie, Mazowieckie.

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się oriętuje  czy jednostka 3g0 035 021 b ma już android auto  ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jednostce jest data produkcji, jeśli 2016 w górę to ma.

image.png.6cbf399892a1ca0bfdfed45967086863.png

 

Edytowane przez Majkel2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja  sobie tez zalatwilem  ekran i ramke , teraz tylko czekam na centralke   do passata  i moje pytanie jest  od ktorego rocznika musi byc centralka  zeby dzialala pod ekran 9.2 cala ??  ktos ma jakis nr ??to bede szukal uzywki po numerze .  i drugie pytanie co sie stanie jak zamontuje centralke z karta sim ?? bedzie dzialac ??  czy za duzo problemow ? 

20190110_172037.jpg

20190114_175156.jpg

20190114_165933.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Posiadam w Passat B8 radio jak na fotce tj. MIB Entry Plus (Gen2) . Na co mogę to wymienić aby mieć np. nawigację i jak to zrobić? Gdzie szukać takich urządzeń? Czy trzeba dokupić instalację/antenę?

radio.png

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu mi sie udalo zalatwic  centralke pod nowy ekran ;)  , teraz   poczekam az odbiore auto z warsztatu i zaczne kombinowac ;) 

20190404_133035.jpg

20190404_133054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy DM z wyswietlaczem (3G0919605D) jak poniezej bedzie dzialac na zasadzie p&p :

image.thumb.png.827f595447464d6eaa82078877559e64.png

z DM od nowszej wersji (5G6919605B): 

image.png.479d8835c56d63e8bcc6cd4aaca9a9f6.png

Widzialem kilka takich wyswietlaczy na allegro... ale na co zwrocic uwage by nie wtopic kasy i miec pewnosc, ze wyswietlacz zadziala? (slyszalem cos o ochronie komponentu etc) czy to dotyczy rowniez samych wyswietlaczy?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM MiB 2 (2015-2017) działa z ekranem DM MiB 2,5 - akurat o tym jest dyskusja tutaj:

https://forum.vw-passat.pl/topic/56820-discover-media-wymiana-na-discover-pro/#comments

Ekran nie posiada ochrony komponentu.

 

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie mam b8 2016 czerwiec Discowery Media czy da się wymienić na poliftową z 2018 np. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności