Skocz do zawartości
dirve

Zamiana radia Discovery z 2016 na 2017/2018

Rekomendowane odpowiedzi

Da się, choć jeśli wystarczy ci sam ekran z poliftowego DM, to możesz ograniczyć się tylko do wymiany ekranu, innych funkcji dodatkowych nie uświadczysz w nowszej DM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, saper_wroc napisał:

Da się, choć jeśli wystarczy ci sam ekran z poliftowego DM, to możesz ograniczyć się tylko do wymiany ekranu, innych funkcji dodatkowych nie uświadczysz w nowszej DM.

Czyli np. App conect nie będzie działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 6/17/2020 at 10:02 PM, saper_wroc said:

Da się, choć jeśli wystarczy ci sam ekran z poliftowego DM, to możesz ograniczyć się tylko do wymiany ekranu, innych funkcji dodatkowych nie uświadczysz w nowszej DM.

Jak posiadam zwykle Discovery Media z 2015 to mogę bez problemów wymienić sam wyświetlacz? Trzeba również zdejmować ochronę komponentów?

Same te wyświetlacze chodzą w dosyć niskich cenach i aż mnie kusi aby wymienić na ten piękny szklany wyświetlacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.06.2020 o 12:01, Jelon napisał:

Czyli np. App conect nie będzie działał?

Jak tylko zmienisz jednostkę z DM 2016 na DM 2018 to nie, trzeba jednostkę zhackować lub wykupić Appconnect.

Chyba że zmienisz na np Discover Pro 2018, tam Appconnect jest fabrycznie.

Ale i tak wymagane jest odblokowanie i rekonfiguracja navi pod twój samochód.

 

Edytowane przez saper_wroc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja się pochwalę, MIB 2 na 2,5 Discovery media (ramka jedzie na jutro) :)

86d2a4f792b853b5med.jpg

03e45caf16dfa280med.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2020 o 21:02, saper_wroc napisał:

Da się, choć jeśli wystarczy ci sam ekran z poliftowego DM, to możesz ograniczyć się tylko do wymiany ekranu, innych funkcji dodatkowych nie uświadczysz w nowszej DM.

Orientujesz sie, czy tak samo mozna zamienic bez kombinowania z kodowaniem itp. sam ekran z Discover Pro MY2016 na ten nowszy bez pokretel?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta podmiana nie jest możliwa bez zmiany jednostki. MIB 2 nie obsługuje rozdzielczości ekranu 9,2 cala.

Zresztą mając oba ekrany w dwóch passatach powiem ci że poza większym ekranem ten bez pokręteł jest pod niemal każdym względem gorszy niż chociażby ten szklany z pokrętłami, bo naprawdę brakuje czasem tych gałek i jego obsługa jest upierdliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak :) sam tego.nie zrobisz.

Edytowane przez marcinsgdz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mógłby Mi ktoś objaśnić co to za jednostka glowna jest "vw informationselektronic infotainment " są montowane w passatach od 2020 bodajże,  niema wejścia na cd i karty .bo chciałbym zmienić wyświetlacz i ta jednostka tańsza jest

Original-VW-Steuergerät-für-Informationselektronic-Infotainment-3G5035820.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wyświetlacz z mib2.5 pójdzie na jednostce mib3? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wymienie moją jednostkę mib2 na mib3 to trzeba ją konfigurować z samochodem i wynieniać usb na usb-c?? 

Edytowane przez Jelon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jelon napisał:

kafigurować

kĄfiguruj ile wlezie

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam drogie grono . Posiadam Passata b8 2018 r , który ma radio to duże dotykowe Discovery.  Kompletnie się na tym nie znam  to muszę na wstępnie zaznaczyć . Chciałbym mieć aktywną funkcję obsługi głosowych i APP  Connect lecz jak klikam w APP to pokazuje się komunikat że "funkcje można odblokować za pomocą kodu aktywacyjnego . Skontaktuj się z dilerem." Obsługa polecenia głosowych też pokazuje się żeby skontaktować się z dilerem . Pytałem się w VW to trochę krzyczą za to odblokowanie . Czy można to inaczej odblokować bez wykupowania kodu w salonie . Chciałbym żeby działało android  auto I polecenia głosowe  . Czy ktoś wytłumaczy jak to ogarnąć i czym . Pozdrawiam 

20240126_152235.jpg

20240126_152331.jpg

20240126_153828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak mam radio media discover z mniejszym ekranem a chce założyć ten ekran z pro to nie będzie problemów? W sensie podłączam większy ekran i śmiga? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności