Skocz do zawartości
Patryk

Listwy boczne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam listwy boczne dolne na drzwiach i zderzaku, mam je troche już skorozjoeane, nie da się ich umyć, żeby byla widoczna roznica. Czy polecacie coś żeby je jakoś pomalowac czy coś z nimi zrobic żeby poprawić to wizualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na zderzaku kupowałem na allegro po niecałe 50zł, stare podważasz i wyłamujesz wyszły łatwo nic nie uszkodzisz,cała operacja 3min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te na boki?

Nie da się ich jakoś odpicowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUTOSOL METAL POLISH tym robiłem te listwy chrom przy szybach pięknie schodzi zmatowienie ale wżerów nie usunie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zdjąć te chromy na drzwiach. U mnie praktycznie zlazł cały chrom. Wiem, że te listwy na drzwiach są klejone na taśmie dwustronnej, ale jak ją odkleić żeby nie zedrzeć razem z lakierem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bbbb napisał:

A jak zdjąć te chromy na drzwiach. U mnie praktycznie zlazł cały chrom. Wiem, że te listwy na drzwiach są klejone na taśmie dwustronnej, ale jak ją odkleić żeby nie zedrzeć razem z lakierem?

I co będziesz robił z nimi? Bo mi tez na niektórych zszedl caly chrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nową listwę.  I tak ta nówka czeka na lepsze czasy(już ładnych parę miesięcy). Bo boję się zabierać za tą zdemolowaną.Ta listwa na drzwi ma 2 bolce ustalające i nakładana jest na taśmie dwustronnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bbbb napisał:

Kupiłem nową listwę.  I tak ta nówka czeka na lepsze czasy(już ładnych parę miesięcy). Bo boję się zabierać za tą zdemolowaną.Ta listwa na drzwi ma 2 bolce ustalające i nakładana jest na taśmie dwustronnej.

Ile zaplaciles? Możesz dać linka jeśli był to internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na Allegro za 73 PLN, ale odnośnika do strony już nie mam. Poszperaj, a na pewno znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bbbb napisał:

Kupiłem na Allegro za 73 PLN, ale odnośnika do strony już nie mam. Poszperaj, a na pewno znajdziesz.

Kurde jak za jedną listwe tyle dać to trochę drogo heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2018 o 18:58, Patryk napisał:

Kurde jak za jedną listwe tyle dać to trochę drogo heh.

To dobra cena jak za ori nówkę bo chiński zamiennik na znanym portalu aukcyjnym kosztuje 50 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, turek napisał:

kosztuje 50 pln.

Ale dodaj jeszcze koszt dostawy. Moja listwa była produkowana w Czechach. Ori nówka kosztuje kilka razy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bbbb napisał:

Ale dodaj jeszcze koszt dostawy. Moja listwa była produkowana w Czechach. Ori nówka kosztuje kilka razy więcej.

Czasami można dorwać ori nówki na allegro za 80-100 zł już z dostawą. Wiem bo sam tak kupiłem lewy przód i tył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności