Skocz do zawartości
Gość lucek1

Problem z alarmem B4 1997 90 km

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lucek1

Witam.

Mam problem z alarmem. Od czasu do czasu sam sie wlacza. Po tym caly czas swieca kierunkowskazy i jedynym sposobem na ich wylaczenie jest odlaczenie akumulatora i odczekanie kilku godzin do ponownego zalaczenia akumulatora. Po tym kierunki juz nie swieca. Czy ktos moglby mi pomoc z odlaczeniem alarmu albo zlokalizowaniu przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże Ci schemat alarmu?

 

Czy ktos moglby mi pomoc z odlaczeniem alarmu albo zlokalizowaniu przyczyny.

Chciałbyś żeby ktoś rozszyfrował Ci alarm na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek1

Wystarczyl by schemat instalacji alarmowej. Jesli ktos wie gdzie fabrycznie montowany jest alarm, to ta wiadomosc duzo pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam pomocy w podobnej kwestii tyle ze chodzi o passata b5 i nie pomaga wylaczenie akumulatora ;/ (auto stalo cala noc z odlaczonym akumulatorem)

Gdyby ktos mogl podpowiedziec gdzie znalezc alarm (fabryczny) i ewentualnie sposob na jego odlaczenie lub reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Szukam pomocy w podobnej kwestii tyle ze chodzi o passata b5 i nie pomaga wylaczenie akumulatora ;/ (auto stalo cala noc z odlaczonym akumulatorem)

Gdyby ktos mogl podpowiedziec gdzie znalezc alarm (fabryczny) i ewentualnie sposob na jego odlaczenie lub reset.

 

tomek 199 miał problem z alarmem fabrycznym, to wypinał jedną kostkę z modułu komfortu, co to się ma i czy działa i czy tam jest alarm, to nie wiem, ale roboty nie ma dużo i warto spróbować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten modul znaje (laik jestem) a ze za granica i tu uslugi okropnie drogie to musze sprobowac sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam miałem ten sam problem. U mnie powodem było z zamkiem. Wymieniłem na nowe kupiłem na allegro nowe zaminniki i teraz jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamienniki czego? zamkow czy krancowek, a moze jeszcze czegos innego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli sa jeszcze jakies sugestie to chetnie poczytam, poki co nie znalazlem rozwiazania tego problemu. auto stoi 2 noc z odlaczonym akumulatorem z nadzieja ze alarm sie zrestartuje.

 

przyszlo mi do glowy ze moze przekaznik od kierunkow sie skleil (nie wiem czy to poprawne okreslenie) i dlatego wszystkie na raz swieca. bo jak wlanczam awaryjne czy kierunki to nic sie nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alarm sie nie zresetowal i po odlaczeniu wlacznika/przerywacza swiatel awaryjnych wszystko bez zmian (dalej swieca wszystkie kierunki na raz i nie migaja)

 

Moje typy to alarm (ale nie wiem jak sie zabrac do odlaczenia go) i ewentualnie manetka od kierunkow ale malo w to wierze.

 

Moze ktos podpowie jak sie dobrac do tego alarmu (fabryczny dla passata b5 96 rok 1,9 tdi sedan)

 

Dodam jeszcze, ze mylslalem zeby poodlanczac cos w sterowniku od komfortu ale nie wiem jak wyjac elektrycznie regulowany fotel. Poza tym wyjecie bezpiecznikow od komfortu nic nie daje.

 

Czy moze to byc zwarcie w samych lampach? u mnie pada od dwoch dni moze wilgoc ?

 

Apel do administratora: moze przeniesienie tego watka do dzialu B5 da wiecej odpowiedzi (ja jestem swierzy na forum i nie moglem zaczac nowego tematu wiec dolaczylem sie do najbardziej podobnego)

 

POMOCY

Edytowane przez marchewek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności