Skocz do zawartości
Gość wiktus

Znaczek na klapie bagażnika.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość wiktus

Witam.

Mam pytanko. Czy podczas otwierania klapy bagaznika(sedan) znaczek VW powinien wracać na miejsce, bo u mnie pozostaje przekręcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Castor1495

Klasyka gatunku - bedziesz to naprawiał co najmniej raz na sezon - tak twierdzi serwis. Też to miałem. Wypsikali WD40 i działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktus

Znaczy się znaczek wraca, ale baaaaaaardzo powoli.

 

Jak byłem w salonie i otworzyłem bagażnik pokazówki to tam znaczek o mało mi palców nie obciął :rotfl: , no ale to była nówka sztyka, nie śmogana :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart1976

u mnie też nie chce już wracać :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Thommas
u mnie też nie chce już wracać :/

 

A ja otwieram bagażnik tylko z pilota :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobi636

odkopię troszkę temat, gdyz mam coś namieszane z elektryką... tylko nie wiem co i jak wrócić do normy

mianowicie u mnie znaczek na tylnej klapie otwiera wlew paliwa, wlewu nie da się otworzyć przyciskiem na drzwiach :D

klapa bagażnika otwiera się tylko z przycisku na drzwiach obydwa piloty nie działają ale gdzieś wyczytałem że może to być ustawione w kompie

ma ktoś pomysł co może być namieszane z wlewem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odkopię troszkę temat, gdyz mam coś namieszane z elektryką... tylko nie wiem co i jak wrócić do normy

mianowicie u mnie znaczek na tylnej klapie otwiera wlew paliwa, wlewu nie da się otworzyć przyciskiem na drzwiach :D

klapa bagażnika otwiera się tylko z przycisku na drzwiach obydwa piloty nie działają ale gdzieś wyczytałem że może to być ustawione w kompie

ma ktoś pomysł co może być namieszane z wlewem???

 

Nie wiem moge się mylić ale może to być kostkami w drzwiach od przycisków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak można zdemontować tą klamkę-znaczek VW z tylnej klapy B6 ?? Trzeba rozbierać całą tapicerkę klapy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności