Skocz do zawartości
masiej1976

Zielona kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. .Po zalaczeniu P i zwolnieniu pedalu hamulca swieci sie koleczko zielone z butem zebym ten hamulec wcisnal i wrzucil bieg. Nie jestem pewien ale chyba caly tydzien jezdzilem i ani razu mi sie ta kontrolka niewyswietlila. Czy moze ktos ma jakies pomysly? Aktywowalem cos przypadkowo?

Jak sprawdzic czy moja auto ma opcje Car Net? Przy zakupie widniala informacja ze ma rozszezony pakiet audio i navi i ten zestaw ma nr.B55

Edytowane przez masiej1976

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autohold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, atohold mam caly czas wylaczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, masiej1976 napisał:

Witam. .Po zalaczeniu P i zwolnieniu pedalu hamulca swieci sie koleczko zielone z butem zebym ten hamulec wcisnal i wrzucil bieg. Nie jestem pewien ale chyba caly tydzien jezdzilem i ani razu mi sie ta kontrolka niewyswietlila. Czy moze ktos ma jakies pomysly? Aktywowalem cos przypadkowo?

Jak sprawdzic czy moja auto ma opcje Car Net? Przy zakupie widniala informacja ze ma rozszezony pakiet audio i navi i ten zestaw ma nr.B55

Z tą kontrolką wszystko ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma być. Nic nie naklikałeś, tak miałeś od początku. To taka kontrolka z informacją co masz zrobić w pierwszej kolejności aby kontynuować jazdę. Np gdybyś przez zapomnienie próbował przestawić skrzynię w tryb D bez wciskania hamulca - to wtedy będziesz miał zablokowany lewarek. Zanim zaklniesz, że coś sie zepsuło i będziesz się z nim szarpał to wcześniej powinieneś zauważyć komunikat na desce rozdzielczej i poprawić się.
Takie błędy się zdarzają - zwłaszcza jak ktoś często przesiada się z manuala na automat i odwrotnie - odruchowo można pomylić sekwencję ruchów nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności