Skocz do zawartości
kibit

Jak puścić muzykę w RNS315 przez bluetooth?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Posiadam Iphone'a 6S. Telefon sparowałem. Kontakty się wyświetlają na radiu więc wszystko pod tym względem jest ok. Moje pytanie pytanie brzmi 

Jak puszczać muzykę żeby leciała przez BT ? Puszczam playera i nic się nie przełącza. Klikam na radiu w przycisk "media" to pokazuje brak źródła. Przejrzałem menu na kierownicy i w radiu i nie widzę nigdzie takiej opcji, możliwe ,że "pomroczność jasna" mnie dopadła  ? ale wątpie bo dość czasu spędziłem szukając. Czy to radio posiada w ogóle taką opcje ?  

Zastanawiam się czy wymienić to RNS315 na RNS510 ale czy warto ? 

Z góry dzięki za pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od ustawień BT telefonu. Może masz wyłączone dźwięki multimedów (A2DP).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale chyba czegoś takiego nie ma w iphonach bo w androdzie jest. 

file-6.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest widok ustawień po połączeniu z RNS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany.

1. Najpierw parujemy telefon. Wchodzimy przez menu w desce rozdzielczej > Bluetooth > telefon > wyszukaj

2. Potem parujemy odtwarzacz. Wchodzimy do tego samego menu w desce > Bluetooth > multimedia > wyszukaj

Trochę głupio to jest zrobione u mnie bo nie mogłem tego zrobić przez radio a tylko i wyłącznie przez menu w desce. Teraz śmiga!  

Edytowane przez kibit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam RNS 315 i Samsung Galaxy J7 2017.

Po pierwszym parowaniu telefonu przez BT mam aktywną opcję przesyłania audio i wszystko śmiga (spotify, youtube) natomiast pa drugim połączeniu (po sparowaniu z telefonem, BT automatycznie się łączy jak się zobaczą) opcja ta jest nieaktywna i nie mogę jej ręcznie włączyć.

Natomiast nawiązując do powyższego posta w mojej desce rozdzielczej nie mam takiej pozycji "Bluetooth".

Screenshot_20180618-133831[1].png

20181107_181513[1].jpg

20181107_181621[1].jpg

20181107_181629[1].jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest pod "Audio" w menu głównym zegarów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności